Útočník Interu Miláno otvoril skóre zápasu proti Barcelone už v druhej minúte. Jeho tím však na Camp Nou nakoniec prehral, no Lautaro Martinez je názoru, že nezaslúžene.

Inter na Camp Nou nestrelil gól už od roku 1970, no Lautaro Martinez ukončil túto streleckú mizériu už po necelých dvoch minútach pobytu na trávniku. Bohužiaľ to hosťom z Talianska na výhru nestačilo, pretože v druhom polčase sa dvakrát presadil Luis Suarez. Útočník Interu po zápase zhodnotil priebeh stretnutia v rozhovore pre klubovú televíziu InterTV: "Zaslúžili sme si vyhrať, pretože sme si vytvorili množstvo príležitostí, ale dobre sme hrali aj v druhom polčase," povedal.

"Dnešná prehra je pre nás lekciou; proti veľkým hráčom sa musíte mať neustále na pozore. V posledných 20 minútach sme neboli schopní dostať loptu dopredu a na rozdiel od začiatku sa nám nedarilo niektoré detaily urobiť správne. Sme spokojní s tým ako sme hrali, ale sme nahnevaní na výsledok. Boli sme schopní hrať našu hru a teraz sa môžeme vrátiť k tvrdej práci, pretože cez víkend budeme čeliť Juventusu. Teraz by sme mali myslieť už len na tento zápas," povedal.

zdroj: inter.it

GabrielSVK

29
2019-10-03 10:23:55

Určite nás zachránil ter Stegen pri tej hlavičke. Tam mohlo byť 0:2 a bolo by možno vymaľované. Dali sme síce dva góly, ale ten výkon nebol dobrý. Najmä v prvom polčase.

galibier

24
2019-10-03 10:38:22

Plus Semedo dva krat zblokoval strelu v poslednej chvili v jasnej sanci...je faktom ze polcasovy vysledok bol pre nas milosrdny.

Fishinko

17
2019-10-03 11:05:23

dovolim si tvrdit, ze byt semedo na RB, tak ten prvy gol nepadne lebo by ho dobehol narozdiel od univerzala

FCBarcelona2018

-3
2019-10-03 11:19:29

Ten Martinez si asi nepamätá čo povedal pred piatimi minútami. Najprv povedal, že si Inter zaslúžil vyhrať a následne povie, že posledných 20 minút neboli schopný sa dostať dopredu a že ich Barca zatlačila. Čo je už úplný schyzofrénik? Ak sa nevedia dostať pred bránku súpera dvadsať minút, ako chcú vyhrať???

Pader

10
2019-10-03 11:37:13

Áno Inter si zaslúžil vyhrať.. v prvom polčase. Pretože v druhom nehrali absolútne nič