FC BARCELONA
2 FT 1
Liga majstrov UEFA; Streda, 2.10.2019; 21:00 SELČ
INTER MILÁNO
Barcelona 2:1 Inter Miláno: Hodnotenie hráčov Barcelona 2:1 Inter Miláno: Hodnotenie hráčov
Barcelona 2:1 Inter Miláno: Hodnotenie hráčov
3.10.2019 Lukas 4775x 63
Lenglet: V druhom polčase nám pomohol zlepšený presing Lenglet: V druhom polčase nám pomohol zlepšený presing
Lenglet: V druhom polčase nám pomohol zlepšený presing
3.10.2019 Lukas 1425x 16
Tréner Interu po prehre s Barcelonou kritizoval rozhodcu Tréner Interu po prehre s Barcelonou kritizoval rozhodcu
Tréner Interu po prehre s Barcelonou kritizoval rozhodcu
3.10.2019 Lukas 3660x 16
Komentár: Hráčom zápasu nebol ani Messi, ani Suarez Komentár: Hráčom zápasu nebol ani Messi, ani Suarez