Blaugranas dnes nastúpia na svoj prvý zápas po reprezentačnej prestávke a hneď na pôde Eibaru.  Zverencov Ernesta Valverdeho čaká ťažký zápas, no napriek všetkému je povinnosťou získať plný počet bodov. Katalánci do boja posielajú túto základnú jedenástku.

Eibar: Dmitrović; De Blasis, Oliveira, Arbilla, Cote; Pedro León, Diop, Sergio Álvarez; Orellana, Charles, Sergi Enrich.

Barcelona:

zdroj: Twitter

Tomaga

11
2019-10-19 12:04:35

Teším sa na Umtitiho . Poďme si po tri body!

2019-10-19 12:04:52

Umtiti prekvapil celkom, som zvedavý. Robertovi veľa šťastia... Dobrý tréner by mal dominovať herne aj s týmto proti Eibaru.

2019-10-19 12:08:34

Mal som tušaka, že dá Roberta, ale nechal som tam v tipovačke Semeda, lebo som sa nechal oklamať článkom z 15. októbra - Sport: Valverde drží sľub, ktorý dal Semedovi. Umtitiho som nemyslel, že dá hrať hneď, ale pevne dúfam, že sa ukáže. Potrebujeme našeho starého dobrého big Sama späť.

marke7

4
2019-10-19 12:08:43

To už ani není k smíchu ten Roberto. Nedávno jsem tu četl něco o tom, že Valverde umí držet slovo. No jo, pro Robertka není v záloze místo, tak ho naseru jinde.

2019-10-19 12:13:23

Zvedavý som, ako si poradí obrana, kde na stopérskom poste hrajú dvaja ľaváci, ktorým to v minulej sezóne spolu nešlo + sa Umtiti vracia po zranení a je to pre neho prvý zápas v sezóne. Alba tiež cca po mesiaci naspäť v zápase a Roberto na pravej obrane. A to všetko na pôde Eibaru s veľmi nepríjemným pressingom.

michal11

21
2019-10-19 12:14:18

Ako chápem že Semedo možno potrebuje jeden zápas prestávku po repre pauze. Na druhú stranu nechápem prečo nehrá Wague keď je to RB a ukázal sa v celkom slušnom svetle. Nemám proti nemu nič osobné, na druhú stranu ma to irituje lebo nemá čo robiť na RB. Napriek tomu ho tam pchajú.

2019-10-19 12:31:02

Těžký zápas? No nevím, kde spíš by měl dostat Wague příležitost, když ne proti týmu z druhé poloviny tabulky.

Jhonys

17
2019-10-19 12:15:23

místo Roberta mi víc vadí zaříznutí Todiba, který měl jednoznačně nastoupit...

2019-10-19 12:45:57

Eibar doma je veľmi , ale veľmi nepríjemný super, takze pre začiatočníkov nevhodný, pokiaľ naháňame deficit bodov. A to už vôbec netušíme dnešnú vykonosť stopérov???

Reekwon

10
2019-10-19 12:50:48

V LaLize je doma nepříjemných 90% týmů, už se ty celky Barcelony ani Realu nebojí, protože jsou si vědomi toho, že s nimi jde hrát fotbal, takže už je asi jedno, jestli naskočí Wague proti Eibaru nebo Leganés.

TK10

3
2019-10-19 12:18:00

Osobne si myslím, že to že hrá Sergi dnes v obrane je správne. Semedo dostáva prime time na tejto pozícii čo je skvelé ale aj on si občas musí oddýchnuť. Odohral za Portugalsko 2 zápasy. Segi zasa nebol naominovaný a v strede poľa tých minút nemá veľa. A síce sa mi páči Wague ale očividne nemá dostatočné skúsenosti aby plne zastúpil pozíciu pravého beka.

Reekwon

11
2019-10-19 12:24:52

Jak ale může ty zkušenosti získat, když nedostal zatím ani minutu a za béčku už nastoupit nesmí? Zápas proti Eibaru mohl být ten pravý, kde by mohl nasbírat zkušenosti. Roberto nic získávat nepotřebuje, ten hraje téměř každý zápas.

2019-10-19 12:26:08

už aby byl ňáky zápas CPR, aby dostali příležitost Waque, Aleňa a Puig. Nebo v lize aspoň na 30 minut....potřebují hrát..

Vobby

3
2019-10-19 12:34:01

Problém je, že ti hráči dostanou přesně v tomhle utkání příležitost, ale o čem to je? Hraje se to na jeden zápas, Valverde vymění komplet základní sestavu a ti kluci tam budou běhat jak ztracený v lese. Skončí to 1:0, po nudném výkonu a šance na další minuty bude klesat.

Milan87

-5
2019-10-19 12:28:27

Já fakt neviem ten wague má V priprave tiež nějak nepřesvědčil. Verim že táto zostava je vítězná, podla si pre 3 body

0
2019-10-19 13:02:56

NEBOL OFFSIDE VYJEBANCI SKURVENI CO TO NENECHAJU DOHRAT A POTOM POZRIET VAR

-3
2019-10-19 13:03:55

na kerý kokot investovali miliony do tej techniky, ja by som ich jebol všetkých rozhodcov na oheň zaživa

fiala2503

2
2019-10-19 13:03:39

Neviem, prečo kurva nepusti situáciu ak je tesná. Veď var ho potom opraví, keby sa mýlil..

fofo112

-3
2019-10-19 13:20:05

Tak protežovaného hráča ako je len do počtu hrajúci Roberto barcelona ešte nemala je 15 min. a už doteraz spravil dva strelecke pokusy pre Eibar a na lavičke sedí mega bek Semo.

Pader

-2
2019-10-19 13:59:17

minulú sezónu bol tak preťažovaný Rakitič :)

Roman7

-1
2019-10-19 13:21:05

sa mi zda ze ze nasi hraci dostali poriadny fyzicky trenning na repre pauze a behaju a napadaju od prvej minuty zazrak