FC Barcelona nejakým spôsobom dokázala zvíťaziť nad Realom Valladolid na jeho ihrisku 1:0, ale chváliť sa veru niet čím.

Najlepšie: Ter Stegen

Najlepším hráčom Barcelony v tomto zápase bol Ter Stegen. Bol istý v rozohrávke, efektívny pred pokutovým územím a miestami rozhodujúci. Výborne zakročil pri strele Ünala a taktiež Sandra v koncovke zápasu. Forma Ter Stegena je vysoká, no veľmi zaostávajú hráči v poli.

Najhoršie: Griezmann&Suarez - Pat a Mat v útoku Blaugranas

V prvom polčase bol Messiho partnerom v útoku Griezmann, ktorý raz zľuftoval v tutovke, raz nepresne vystrelil a za 45 minút zaznamenal 9 presných prihrávok. Totálna katastrofa. A potom ho v druhom polčase vymenil Suarez, ktorý na bránku súpera nevystrelil ani raz, mal 6 kontaktov s loptou... Barcelona hrala na poste centrálneho útočníka s hendikepom.

zdroj: forcabarca.sk

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2020-07-12 00:54:33
Tohle už je fakt pruser, ať už je raději všeho konec! Jak tohle všechno dopadne už nedokazu odhadnout
2020-07-12 02:06:39
Od zacatku sem rikal ze griezman byl jeden velkej fail, chapu ze vetsina fanousku to nemohla a jeste mozna nemuze prekousnout, a snazi se to videt ruzove, ale klamou jen sami sebe. Tim svym poslednim golem vetsine fanoušků zalepil na nejaky cas hubu. Griezman v Barce proste ne ani na kridle ani na hrotu ani zadnej přiblblej podhrot. Sam nevim proc si ho barcelona vyhlidla - nulovej dribling a kreace. A to ze braní? 😀 to brani iroberto kterej nestal 120 mega. Branit po nem nikdo nechce. Ja bych snad i zaplatil jestli by si ho uz nekdo konecne nevzal. A zaloha krom riquiho vsechny prodat do jednoho. Obrana je vpoho.
JURITO 2020-07-12 02:53:33
Ale zas sa nato pozrime aj z druhej strany. Utocnik potrebuje zalohu ktora mu da prihravku a to barca nema. Jediny kto vie dat prihravku je Messi a ten hlada vacsinou kazdeho len nie Griezmana
vito11 2020-07-12 09:23:36
Vždyt pokazde kdyz tu prihravku dostane ji vraci prvnim dotykem, ja ho vidim cely zapas zady k soupeřove brance, nikdy se s micem neotoci, nikdy hru nepopotahne, jen sklepava
tunno Premium 2020-07-12 09:34:35
Zaloha bola v poriadku kym tam bol Puig.
Streak 2020-07-12 13:36:52
Vito 11 griezman by tu nal ostať aspon este jednu sezónu nech sa ukáže a dist6sa snaží nehovorim ze hraje neviem jak ake jednu sezinu by ti zostať mal, a to chceš predať aj de jonga ktory hraje esze lepšie jak puig? Naj zaloha by bola puig de jong a Arthur skoda ze on odchadza ale vyskusak by som to, aj vidala by som nechal jeho bojovnosť je niekedy dosť potreba, aj couthino by mohol zostať je dosť dobry ale netreba ho dávať na kaby útok. A vie mo neijto povedať co je ešte s de jongom, a prečo braitwajt vobec nehrá??
vito11 2020-07-12 14:51:36
souhlas de jonga samo neprodavat, coutinha bych se taky nerad zbavoval ale to je jen me zbožné přání, sám nevím jak je to s tím vyplácením bonusu liverpoolu
Streak 2020-07-12 23:43:50
Ale hraje dobre ake treba ho dst do zálohy
2020-07-12 07:10:54
Myslím že keď mertens a koulibaly pozerali tento zápas barcy, tak sa určite nevedeli prestať rehotať nad tým, ak3ho súpera to dostali v lm