Barcelonu čeká v sobotu večer zápas na stadionu Ramóna de Carranzy zápas proti v tabulce 6. Cádizu. Ronald Koeman na utkání povolal 21 hráčů.

Fotbal nezastavuje a v nabitém předvánočním kalendáři zde máme další, tentokráte 12. kolo LaLigy. V něm Barcelona vycestuje do Cádizu, kde v sobotu na stadionu Ramóna de Carranzy bude hrát od 21:00. Trenér Koeman povolal na zápas 21 hráčů, do nominace se přitom vrací Ronald Araújo, jenž už definitivně překonal své svalové trable. Z Barcelony B pak byl opět povolán stoper Óscar Mingueza a gólman Iñaki Peña

Mimo hru i nadále zůstávají zranění Sergi Roberto, Gerard Piqué a Ansu Fati.