FC Barcelona začala zápas s Granadou aktívne, no opäť inkasovala ako prvá po absolútne hlúpej chybe - tentokrát zo strany Umtitiho. Granada sa samozrejme stiahla pred vlastnú bránku a Katalánci veru budú mať čo robiť, aby zápas otočili.

33' Kenedy 1:0

Kataláncom však nevyšiel ani nástup do druhého polčasu a po rýchlom góle Soldada prehrávajú už 2:0.

47' Soldado 2:0

Keď sa už zdalo, že Granada postúpi, Katalánci predsa len dokázali v úplnom závere stretnutia vyrovnať! Prv si v 88. minúte strelil vlastný gól Escandell, aby v 92. minúte vyrovnával Jordi Alba!

88' Escandell (vl.) 2:1

92' Alba 2:2

V predĺžení sa taktiež diali veci. Prv Griezmann naklonil misky váh na stranu Blaugranas, no o chvíľu dokázala Granada vyrovnať z pokutového kopu. Dnes Granada skutočne nemá ani len potuchy ako sa dostala k trom gólom... Kataláncov však šťastena súpera nezlomila a De Jong opäť úradoval. 3:4! Momenty na to zvyšoval na 3:5 Jordi Alba :)

100' Griezmann 2:3

103' Fede Vico (11m) 3:3

108' De Jong 3:4