FC Barcelona vybojovala veľmi dôležité víťazstvo nad Realom Valladolid v zápase, ktorý výrazne poznačila reprezentačná prestávka. Hra Blaugranas zaostala za očakávaniami, ale verme, že chalani sa včera rozohrali a na El Clásico budú pripravení.

Najlepšie: 3 body sú 3 body

Návrat po reprezentačnej prestávke býva vždy ťažký. Pred El Clásicom však bolo najdôležitejšie získať tri body a tento cieľ sa podarilo splniť. Môžeme lamentovať na tým, akým spôsobom sa výhra zrodila, ale každý španielsky majster má na konte aj takéto zápasy...

Najhoršie: Spomienky na minulosť

Barcelona Ronalda Koemana si prešla dlhú cestu od problémového mužstva k mužstvu, ktoré dominuje nad súpermi a dáva góly po nádherných akciách. V zápase s Realom Valladolid sme videli množstvo nedostatkov z úvodných mesiacov sezóny v podaní Barcelony, pritom pred dvoma týždňami sa zdali byť iba spomienkou. Veľa zahodených šancí, problémy s rozohrávkou, jednoduché chyby v defenzíve a do posledných minút sa mužstvo trieslo o body. Dúfajme, že je to len efekt reprezentačnej prestávky a nie krok späť.

zdroj: fcbarca.com

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2021-04-06 09:19:26
Dúfam, že proti Realu v 532 s de Jongom v zálohe, Araujom v obrane a bez Griezmana
tunno Premium 2021-04-06 09:31:47
👌
2021-04-06 09:19:39
Nejhorší.....zase to byla ta pomalá Barcelona s postupným utokem do zformovaných řad soupeře a vše šlo středem a spousty nepřesností
emiliano 2021-04-06 10:24:09
Áno Petros, tak to je. Počkáme, kým sa súper sformuje a potom až ideme dopredu. Včera by som to vedel ospravedlniť únavou po repre, ale my to hráme často. Včera Dembele v 1. polč. asi 6 krát nabehol za obranu, ale loptu nedostal, zvolili sme loptu dozadu.
2021-04-06 09:22:57
nakoniec to Koeman nahodne zachranil striedanim. Vravel som si načo dáva Arauja za Minguezu ktorý podal dobrý výkon a on mu ešte v poslednych minútach kázal ísť na hrot..v tom Araujo vyhrava hlavičkový súboj a gol :) Dokonalé striedanie
JORDAN 2021-04-06 10:48:26
Mingueza isiel dole lebo mal zltu a boli vela casu do konca
2021-04-06 09:31:00
To je v prdeli ako vieme skĺznuť k obave streliť na bránu. DeJong, Alba, Pedri viackrát boli vo veľmi dobrej pozícii na vystrelenie na bránu ale nie, museli nájsť niekoho bližšie k bráne a viac v osi ihriska, najlepšie Lea. Mne sa páči filozofia Dembeleho v tomto smere - ten sa vystreliť nebojí.
Lenglet slušný zápas, Busi tiež.
Rozhodca nahovno, pustil pár vecí hneď zo začiatku, ktoré mal pískať.
2021-04-06 09:52:33
No. Presne ta zostava, ktora nadelila 6 sociedadu na anoete, sa dnes trapila na camp nou s hadam najslabsim timom v lige. Da sa povedat, ze za to moze repre prestavka - chybali de jongove vylety s loptou, chybala myslienka + beton supera atd atd. Chcel by som ale upozornit koemana s vyberom zostavy, pretoze v el clasicu si nemozeme dovolit prehrat a isti nemenovani hraci by v zakladnej zostave nemali co robit. Uvidime, visca el barca
Petros 2021-04-06 10:13:07
Soupeř nehrál beton ,napadal v celkem velkém množství hráčů,jenže,když jsme ziskali mič ,tak se sestkrat nahralo dozadu ,soupeř se vratil a naše rozehravka byla tak pomala,ze kdyz nekomu stojicimu nahrali mic,tak souper v klidu zdvojil .My ten beton svou hrou stavíme
2021-04-06 09:53:26
Na prekvapenie Messi,ktorý nebo na repre- strašne veľa chybných prihrávok,driblingov,do plných....no dúfam,že si to vynahradí v EC.
emiliano 2021-04-06 10:20:47
maryan, všimol som si to isté, toľko strát lôpt a nepresných prihrávok som u Lea ešte nevidel. Zdá sa mi, že Leovi neprospieva oddych, on potrebuje pravidelný zápasový rytmus.
2021-04-06 09:58:19
Súper bol dravý, behavý, dôrazny a my pomalí, nepresní, strácali sme veľa lôpt, málo sme behali. Len si treba uvedomiť, že Dest, Alba, Mingueza, Lenglet, de Jong, Busi, Pedri, Grizi, Dembele hráli zápasy v kvalifikácií + cestovanie. To sa prejavilo, chýbala sviežosť, dostupovanie, šprinty. Vždy po repre máme problémy.
2021-04-06 10:00:36
Najsviežejší bol Dembele, už v 1.polč. nabehol 5-6 krát za obranu, ale lopta neprišla, išla vždy dozadu.
2021-04-06 10:17:09
Najlepsie: kvikot madridskych svin :D
2021-04-06 10:27:33
Už som tu kritizoval nie raz Albu za bránenie. To robí vždy - súpera bráni s odstupom 2 metre, ustupuje pred ním do 16-ky, dovoli mu centrovať. To nejde, brániť má tesne a súboj absolvovať pred 16-kou. Včera po jeho strane vzniklo pár situácií, keď bol chaos.
maryann 2021-04-06 11:14:12
ale aj centre,neskoro,alebo nepresne...
,len dúfam,že sa poučia všetci a na EC to bude ako s iným Realom nedávno.
2021-04-06 10:28:22
Zápas trapenie celých 90 minút ale presne také zápasy rozhodujú o výhre titulu
2021-04-06 11:22:22
Bože no tak to nebol excelentný výkon ale aj takéto zápasy bývajú. Po dlhšej ligovej pauze sa hráči trochu hľadali ale nakoniec to všetko dobre dopadlo a to je hlavné. To, že pred repre prestávkou hrala Barca zápas každých 4-5 dní bolo určite dosť vyčerpávajúce ale na druhej strane to extrémne pomohlo tímu, že sa zohral a aj jednotlivci sa dostávali do skvelej formy. Hra už vyzerala naozaj veľmi pekne no repre pauza ich určite trochu vyhodila z rytmu. Predsa len hráči hrali za svoje krajiny s inými hráčmi aj iným systémom. Preto sa niet čomu čudovať, že to včera nebola tá Barca čo drvila súperov v poslednom čase. Aj tak si myslím, že hráčom nieje čo vyčítať. Z posledných 15tich ligových zápasov majú bilanciu 13 výhier a dve remízy. Naozaj super, že sa dotiahli na Atletico. Spomeňte si ako to vyzeralo biedne na začiatku sezóny a potom nemôžte byť určite sklamaný skôr naopak.
2021-04-06 20:27:06
Pro mně NEJLEPŠÍ: 1. Tři body 2. Dembelé - nevím jestli se dá říct úplně nejlepší, když byl vlastně jedinej kdo hrál. A zase se ukázalo jak je pro nás důležitý, protože když se nám nedaří, když se nedaří Messimu, je naše jediná zbraň díky své rychlosti a dovednostem. 3. I přesto že nám nic nešlo - snaha a víra až do úplnýho konce .....
NEJHORŠÍ: 1. Nikomu (krom Demby) nic nevycházelo 2. Jordi Alba - včera jsem se snažil počítat mu přihrávky na spoluhráče - nenapočítal jsem ANI JEDNU !!!! Neprostá katastrofa !