VALLADOLID
Bruno: Ak poviem, čo si myslím, nezahrám si už do konca sezóny Bruno: Ak poviem, čo si myslím, nezahrám si už do konca sezóny
Bruno: Ak poviem, čo si myslím, nezahrám si už do konca sezóny
6.4.2021 Lukas 3665x 20
Barcelona má problémy ak súper využije rovnakú taktiku Barcelona má problémy ak súper využije rovnakú taktiku
Barcelona má problémy ak súper využije rovnakú taktiku
6.4.2021 Lukas 3369x 15
Tréner Realu Valladolid sa sťažoval na rozhodcov Tréner Realu Valladolid sa sťažoval na rozhodcov
Tréner Realu Valladolid sa sťažoval na rozhodcov
6.4.2021 Lukas 2952x 32
Barcelona 1:0 Real Valladolid: Hodnotenie hráčov Barcelona 1:0 Real Valladolid: Hodnotenie hráčov
Barcelona 1:0 Real Valladolid: Hodnotenie hráčov
6.4.2021 Lukas 3639x 17
Analýza kontroverzných rozhodnutí rozhodcov v zápase proti Realu Valladolid Analýza kontroverzných rozhodnutí rozhodcov v zápase proti Realu Valladolid
Analýza kontroverzných rozhodnutí rozhodcov v zápase proti Realu Valladolid
6.4.2021 Lukas 3222x 29
Barcelona 1:0 Real Valladolid: Najlepšie VS Najhoršie Barcelona 1:0 Real Valladolid: Najlepšie VS Najhoršie
Barcelona 1:0 Real Valladolid: Najlepšie VS Najhoršie
6.4.2021 Lukas 2943x 19
VIDEO: Messi před pauzou uvedl, že sudí celou dobu hledal záminku k udělení karty VIDEO: Messi před pauzou uvedl, že sudí celou dobu hledal záminku k udělení karty
6.4.2021 Jhonys 5531x 31
Koeman: V prvom polčase sme hrali príliš pomaly, chýbala nám energia Koeman: V prvom polčase sme hrali príliš pomaly, chýbala nám energia
Koeman: V prvom polčase sme hrali príliš pomaly, chýbala nám energia
6.4.2021 Lukas 3171x 19
Frenkie de Jong: Vyhráli jsme, a to je to hlavní Frenkie de Jong: Vyhráli jsme, a to je to hlavní
Frenkie de Jong: Vyhráli jsme, a to je to hlavní
5.4.2021 Jhonys 2010x 3
Lenglet: Nebol to najlepší zápas, ale dnes sa počíta len víťazstvo Lenglet: Nebol to najlepší zápas, ale dnes sa počíta len víťazstvo
Lenglet: Nebol to najlepší zápas, ale dnes sa počíta len víťazstvo
5.4.2021 Lukas 1899x 12
Barcelona 1:0 Real Valladolid: Gólové momenty Barcelona 1:0 Real Valladolid: Gólové momenty
Barcelona 1:0 Real Valladolid: Gólové momenty
5.4.2021 Lukas 2475x 29
Barcelona - Real Valladolid: Zostavy Barcelona - Real Valladolid: Zostavy
Barcelona - Real Valladolid: Zostavy
5.4.2021 Lukas 2950x 315
FC Barcelona - Real Valladolid: Nominácia FC Barcelona - Real Valladolid: Nominácia
FC Barcelona - Real Valladolid: Nominácia
5.4.2021 Lukas 2417x 8
Barcelona - Real Valladolid: Predpokladané zostavy Barcelona - Real Valladolid: Predpokladané zostavy
Barcelona - Real Valladolid: Predpokladané zostavy
5.4.2021 Lukas 3328x 6
Koeman: Toto nie je vhodný moment na oddych pre Messiho a De Jonga Koeman: Toto nie je vhodný moment na oddych pre Messiho a De Jonga
Koeman: Toto nie je vhodný moment na oddych pre Messiho a De Jonga
4.4.2021 Lukas 4481x 16
Koho Piqué vytlačí zo základnej zostavy? Koho Piqué vytlačí zo základnej zostavy?
Koho Piqué vytlačí zo základnej zostavy?
3.4.2021 Lukas 2281x 11
Ako Koeman v zápase s Realom Valladolid využije De Jonga a Roberta? Ako Koeman v zápase s Realom Valladolid využije De Jonga a Roberta?
Ako Koeman v zápase s Realom Valladolid využije De Jonga a Roberta?