Marc-André ter Stegen si proti Benfike udržal čisté konto, no jeho spoluhráči nedokázali nakloniť misky váh na svoju stranu. Nemecký brankár po zápase priznal, že mužstvo bude s takýmto prístupom určite vyhrávať.

Pocity po zápase

"Bol to veľmi intenzívny zápas. Zaslúžili sme si trochu viac. Náš súper strelil v prvom zápase tri góly. Dnes sme sa predstavili v oveľa lepšom svetle, nielen vzhľadom na to, že sme hrali na Camp Nou. V tomto stretnutí sme vynaložili veľa úsilia a odviedli sme dobrú prácu. Bohužiaľ sa nám nepodarilo streliť žiadny gól. Chýbal len gól."

Šanca Seferovica

"Mal obrovskú šancu streliť gól. Dobre podkopol loptu, ktorá sa mi obtrela o krk, skričal som a Éric García už dobiehal. Chceli sme streliť gól a pre súpera bolo preto jednoduchšie vytvoriť si príležitosti."

Xaviho práca

"Veríme v Xaviho. Všetci vidia, ako sa tešíme z hry a ako veľmi sme motivovaní. Chceme dať zo seba všetko. Hráme takým spôsobom, ktorý je ťažký pre defenzívu súpera. Nechávame veľmi málo miesta. S týmto prístupom budeme určite vyhrávať."

zdroj: mundodeportivo.es
foto: Shutterstock

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2021-11-24 00:06:03
Výsledek vem čert. Jsem neskutečně hrdej na náš výkon.

Tohle je Barcelona, rukopis našeho klubu. Chvílemi jsem měl slzy v očích, když jsem viděl Xaviho na lajně gestikulovat jako kdysi Guardiolu.

Díky za dnešní zážitek, kdy jsem se mohl poplácat s husí kůží na hrudi. Visca el Barca, Visca el Catalunya.
maryann 2021-11-24 08:48:50
👋👋👋👋👋👋👍👍👍
mazanyhrac 2021-11-24 10:07:29
jj, souhlasím, možná Xavi mnohé překvapil těmi rychlými přechody do protiútoků. Nicměně dost nám tam chybí nějaká schopná 9.
Rasto Premium
2021-11-24 00:11:40
Keď bude takýto prístup vždy, nemám o LM v budúcej sezóne obavy. Dnes som sa bavil.
quentin Premium
2021-11-24 12:17:46
Už som to písal. Tento tím má nedozierny potenciál, skúsenosti a talentu na rozdávanie. Chýba mu "len" hrot, čistokrvná 9ka.