Jules Koundé si napokon odkrútil debut vo farbách Blaugranas v oficiálnom zápase. Francúz si zahral ako pravý obranca, ale stretnutie dohral na poste stopéra. Po zápase poskytol rozhovor pre klubové médiá.

Konečne si debutoval!

"Áno, som veľmi šťastný, že som debutoval takýmto spôsobom na takmer zaplnenom Camp Nou, s úžasnou atmosférou, výsledkom 4:0, bez inkasovaného gólu..."

Predtým si nastúpil len v Gamper Cupe alebo v zápase proti Manchestru City. Dnes to bolo iné...

"Áno, štadión bol plný ľudí. Sú nadšení z mužstva, čo nám veľmi pomáha. Tešíme sa zakaždým, keď je na štadióne toľko ľudí."

Napriek dlhému čakaniu na registráciu si ukázal, že si pripravený.

"Áno, nebolo to mojich rukách. Jediné, čo mi zostáva, je tvrdo pracovať, aby som bol pripravený, keď nadíde môj moment."

Dnes si zahral ako pravý a centrálny obranca. Cítiš sa komfortne na oboch postoch?

"Áno, áno. Cítim, že komfortnejšie a na najvyššej úrovni hrám ako stopér, ale dnes som sa v hre tímu cítil komfortne. Musíme ešte pochopiť určité koncepty, ale som spokojný."

Lewandowskeho je lepšie mať v tíme, však?

"Áno! (smiech). Patrí medzi najlepších útočníkov na svete. Veľmi nám pomáha a strieľa góly."

zdroj: BarçaTV
foto: twitter/fcbarcelona.com

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2022-08-28 22:08:36
Lewandowskeho je lepšie mať v tíme, však?

Toto sa budú pýtať hráčov do konca sezóny? ?
daVinci 2022-08-29 07:01:09
Ja nechápem tých novinárov, maju kopec času na to aby vymysleli dobrú otázku a on sa ich nakoniec spýta takú kktinu, kde jedine čo može odpovedať je áno a ešte mu to tam aj podstrčí. A už sa to pýtali asi 100x. Ako ale to všade v športe, tie otázky od novinárov, keby som ja športovec, tak im neodpovedám a nech sa pripravia lepšie nabudúce. Neštudoval som masmediálku, ale príde mi to tak, že keď si tam mal Ačka Béčka tal robíš krimi a investigatívu a keď máš Éčka robíš šport. (Sorry ak ste tu niekto z fachu).
2022-08-28 22:16:30
Snad se dočkám jednou od Xaviho složení Araujo - Kounde.. Protože oba jsou neskutečný monstra.. Kounde je fantastický na míči.
rominho 2022-08-28 22:18:41
K tomu musí prist
2022-08-28 22:17:34
Pripomenul mi puyola pri tom zachanenom góle, dúfam bude rovnaká skala!
2022-08-28 22:49:35
Kounde top posila hlavne se zda ze krome fotbalovejch kvalit ma i ty ktery z neho udelaji lidra na hristi coz jsme uz kurevsky dlouho nemeli. Priste jeste do zakladu Kessieho misto Sergia a bude to podle me top.