FC Barcelona potvrdila zranenie v prípade Christensena. Dánsky stopér si vyvrtol členok na ľavej nohe. Madridský denník AS tvrdí, že obranca môže byť mimo hru až 3 týždne.

Christensen sa zranil vo včerajšom zápase Barcelony proti Interu približne v 55. minúte pri súboji s Barellom v strede poľa. 26-ročný futbalista sa pokúsil pokračovať v hre, ale to nebolo možné a v 58. minúte ho vystriedal Piqué. Barcelona po zápase uviedla, že obranca má natiahnuté väzy v oblasti ľavého členku.

Madridský denník AS doplnil, že Christensena dnes čaká magnetická rezonancia, aby lekári presne určili rozsah zranenia. Dán sa tak pripojí k ďalším zraneným stopérom Araujovi a Koudému. Xavi bude mať k dispozícii už len Garcíu s Piquém.

zdroj: fcbarcelona.com as.com
foto: twitter/fcbarcelona.com

Diskusia

4 komentáre
Barco10 Premium
2022-10-05 09:39:26
Super z 5tich stoperov 3ja ..... to len my mame také šťastie každý post nahradiť ľahšie ako stopera
2022-10-05 09:42:33
Ďalšie týždne bude v obrane stará známa výstuž v zložení Jordi, Geri a Sergi. Môžeme aktivovať 18. páku o hosťovaní a stiahnuť Sergina z AC , Big Sama z Lecce prípadne Klemána z Totáča. Sergino už v AC odohral 60 min, takže nebude unavený. Klemán hráva pravidelne tak bude rozhratý a Big Sam pokračuje vo svojich spoľahlivých výkonoch formou Houmofisu.