Stredopoliar Barcelony Nico Gonzalez, ktorý je momentálne na hosťovaní vo Valencii, sa nepríjemne zranil počas nedávneho zápasu proti Villarrealu. Zranenie už potvrdil aj tréner Los Che Gennaro Gattuso.

Nico González sa zranil v súboji s Raulom Albiolom, ktorý mu skončil na chodidlo. Odchovanec La Masie v dôsledku toho utrpel zlomeninu jednej z kostičiek v chodidle. V 80. minúte musel nútene striedať a už je potvrdené, že mladého stredopoliara čaká operácia a dlhé týždne mimo futbal.

Valencia potvrdila zranenia hráča Barcelony po zápase. Gennaro Gattuso k situácii uviedol: "V utorok alebo stredu absolvuje operáciu v Barcelone. Určite bude mimo hru viac ako 3 mesiace. Teraz musíme podpísať takého hráča ako Nico, pretože máme len Huga Guillamona."

Absencia Nica Gonzáleza je tvrdou ranou pre trénera Valencie aj napriek tomu, že mladík nebol stálym členom základnej zostavy na Mestalle. Odchovanec Barcelony zasiahol do 13 zápasov, z toho v šiestich prípadoch začínal od úvodnej minúty. Nicovi želáme skoré uzdravenie.

zdroj: mundodeportivo.es
foto: twitter

Diskusia

3 komentáre
2023-01-02 16:46:11
Nuž - tvrda rana....,ked skoro nehraval...???
Asi taka hviezda nebude- ale niektorí by ho chceli vidiet aj tak na mieste Busiho....
2023-01-02 16:56:12
Nico skóre uzdravenie ✊️