Tréner Ceuty José Juan Romero sa zúčastnil tlačovej konferencie pred zápasom s Barcelonou. Tentoraz tréner nekritizoval Xaviho za jeho výroky a zameral sa na zdôraznenie jedinečnosti tohto súboja proti Barcelone.

Príprava

"Vybočili sme z našej bežnej rutiny, čo sa mi nepáči, ale chápem, čo to všetko znamená pre klub a mesto, takže je logické, že to má väčšie dôsledky a určité aspekty sa zmenia. Som však absolútne presvedčený, že keď do zápasu zostane šesť hodín, bude to rovnaké ako vždy."

Prístup

"Všetko je to trochu bláznivé, tešíme sa na zápas, aby sme si ho užili a hlavne, aby sme mohli súperiť a vidieť skvelú Celtu. Na trávnik vybehneme s cieľom vyhrať a s vedomím, že to bude veľmi krásny a výnimočný deň. Nie je to tak dávno, čo sme hrali na baráž a dnes čelíme možnosti hrať v osemfinále proti Barcelone, čo by nám pravdepodobne ani nenapadlo. Teraz sme tu a dúfam, že sa nezastavíme a zažijeme viac takýchto udalostí."

Herný štýl

"Budeme musieť veľmi tvrdo brániť. Pravdepodobne nás zatlačia do nášho pokutového územia a na bránkovú čiaru. Budeme sa snažiť byť Ceutou, získavať lopty a ak tento zápas vyhráme, bude to preto, že budeme hrať s našou identitou."

Zápas Barcelony proti Intercity

"Neviem, či je dobré, že boli vopred varovaní, pretože tento typ zápasu závisí od toho, ako do neho vstúpite, ako ho dokážete uniesť. Je dôležité, aby to pre nich nebolo pohodlné stretnutie. Ak sa trochu zbláznia, budeme mať šance. Môže sa stať aj opačný prípad, že sa rýchlo dostanú do hry a nenechajú nám čas na reakciu. To, že Barcelona nedávno dostala varovanie, nevnímame dobre."

Fanúšikovia

"To, čo som zažil tu, som ešte nezažil. Keďže je tento tím v tabuľke na zlej pozícii, je veľmi ťažké mať každú nedeľu skvelú atmosféru, takže pre fanúšikov je najväčšou odmenou to, že sme sem dokázali dostať Barcelonu."

Požiadavky

"V kontexte zajtrajšieho zápasu potrebujeme okamžitý výkon, musíme veriť tým, ktorí nás sem priviedli. Všetci sú pripravení na zápas a o základnej jedenástke rozhodnem až zajtra, pretože je to stretnutie s mnohými emotívnymi faktormi, ako napríklad kto v týchto zápasoch hral alebo nehral. Zajtra musíme myslieť na veľa iných aspektov ako futbal."

zdroj: as.com
foto: twitter

Diskusia

Zatiaľ žiadne komentáre. Pridaj komentár ako prvý.