Tréner Ceuty José Juan Romero sa zúčastnil tlačovej konferencie po zápase s Barcelonou. Tréner ľutuje inkasovanie druhého gólu po chybe, ale priznáva, že význam zápasu bol pre jeho tím aj napriek prehre veľký.

Ako hodnotíš zápas?

"Až do prvého gólu sme cítili, že máme hru tam, kde sme ju chceli mať, aj keď nám chýbala odvaha s loptou. Ani trochu sme sa nebáli. Chyba pri druhom góle sa nedá ospravedlniť a donútila nás vzdať sa. Chápem, že je to Barcelona, ale takéto chyby ma rozčuľujú. Gratulujem však svojim hráčom k práci, ktorú odviedli v tomto Kráľovskom pohári. Zostala nám spomienka na postup v troch kolách a dnes nás vyradil tím v najlepšej forme v Španielsku."

Mohol by tento duel znamenať zmenu v súvislosti so vzťahom s fanúšikmi?

"Človeče, prehrali sme, ale dôležité je, že štadión bol zaplnený do posledného miesta a tiež to, čo sme zažili tento týždeň. Musíme zostať pri míľniku, ktorý sme dosiahli, aby sme to preniesli do ligy. Futbal dnes posunul Ceutu na svetovú úroveň a to sa nedá vyčísliť. Význam tohto stretnutia pre mesto a tím bol obrovský."

Aké ponaučenie si z toho zoberiete pre ligové zápasy?

"Musíme sa uberať cestou prvých 40 minút. Toto je správna cesta. Dúfam, že nám to zlepší morálku a sebavedomie, ale už v súboji s Castillou sme sa posilnili. Som presvedčený, že nás budú musieť pochovať a zabetónovať, aby sme vypadli do nižšej ligy."

zdroj: as.com
foto: twitter/fcbarcelona.com

Diskusia

1 komentár
2023-01-20 11:09:15
Najlepšiu formu mala v roku 2015