Lionel Messi sa včera opäť stal horúcou témou v Barcelone po bombovej správe Gerarda Romera, ktorá naznačuje, že útočník má ďaleko k predĺženiu zmluvy v Paríži Saint-Germain. Iné renomované médiá na čele s Fabriziom Romanom však tvrdia pravý opak.

Fabrizio Romano a médiá po celej Európe tvrdia, že Messiho situácia v PSG zostáva rovnaká a Argentínec má v úmysle pokračovať v kariére vo francúzskej metropole. Messi sa dokonca v decembri ústne dohodol s PSG na novej zmluve. Medzi oboma stranami sa uskutoční nové stretnutie, na ktorom sa rozhodne o dĺžke trvania kontraktu.

Podľa ďalšieho novinára Gastona Edula má Messiho súčasný kontrakt v PSG opciu na predĺženie o ďalší rok bez toho, aby bolo nutné niečo podpísať. Obe strany však v súčasnosti zvažujú, či by mali prísť s novou zmluvou. Messi má totiž za sebou vynikajúce Majstrovstvá sveta 2022, na ktorých doviedol svoju krajinu k prvému titulu od roku 1986. Messi bol následne vyhlásený za najlepšieho hráča turnaja. Okrem toho hrá v tejto sezóne výborne aj v Ligue 1, vďaka čomu sa dopyt po Argentíncovi dramaticky zvýšil. PSG je preto údajne pripravený poskytnúť 35-ročnému hráčovi ekonomické bonusy v snahe presvedčiť ho, aby predĺžil svoje pôsobenie na Parc des Princes.


KLIKNI SEM a vyber si svoje tričko!

Messiho návrat do Barcelony je pri pohľade na všetky tieto okolnosti nereálny. Potvrdzuje to aj španielsky spravodajský portál Directo Gol, ktorý sa odvoláva na informácie z prostredia katalánskeho klubu. Aj predstavitelia Blaugranas považujú Messiho návrat za nemožný. Okrem toho aj Ben Jacobs ponúkol aktuálne informácie o situácii. Novinár tvrdí, že návrat Messiho do Barcelony je nepravdepodobný, keďže hráč je spokojný so svojím životom v hlavnom meste Francúzska.

zdroj: Fabrizio Romano španielske médiá
foto: twitter

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2023-01-24 10:54:27
ktory z nich je ten, co na konci leta napisal spravu ze veci sa deju a polka fans si myslela, ze sa vracia Leo? a nakoniec sa nic neudialo? volakedy som mal rad prestupove obdobia, koli velkym prestupom, ale teraz 30x citat spravy ako ten a ten hrac uz nastupuje do lietadla do barcelony a potom 30 protichodnych clankov je akurat otravne.
xdiko 2023-01-24 13:50:29
Čo novinár, to iná storka, ale na pravdu si treba počkať. Osobne si nemyslím, že sa Leo ešte ako hráč vráti.
d1anculo0 2023-01-24 16:12:18
Mal to byť Bernardo Silva. Len už bolo neskoro. Takže môže to byť pravda, ale prikláňam sa skôr tomu že je to blud. Stojím si za tým, že Leo sa za vedenia Laportu určte nevráti.
leonidas129 2023-01-24 20:52:30
Ano ja si to pamatam, ale ten novinar to povedal velmi zahadne, a co mam lajknute fanstranky barcelony na FB tak mnoho fanusikov malo nadej, ze ide o Lea a tusim aj tu to tak bolo.
ale pointa je ta, ze ten jeho status sposobil obrovsky poprask a nakoniec sa neudialo uplne nic.
tomu, ze bolo neskoro prilis neverim. o Bernardovom prestupe sa hovorilo cele leto, a Barcelona na ten prestup nemala financne moznosti,