Tréner Realu Betis Manuel Pellegrini po zápase s Barcelonou neskrýval rozhorčenie nad prácou rozhodcu Carlosa del Cerro Grandeho. Podľa Čiľana rozhodca urobil nesprávne rozhodnutie, keď vylúčil Edgara z ihriska.

"Zápas trval 20 minút. Barcelona dominovala, strelila gól a potom sa zápas skončil po absurdnej červenej karte."

"Podľa mňa si ani jedna situácia nezaslúžila žltú kartu. Prvá sa dá ospravedlniť, pretože je to podľa jeho kritérií, ale druhá sa nedá vysvetliť, pretože je v rozpore s jeho vlastnými kritériami. Sám dvakrát hovorí, že to nie je žltá a donútili ho zmeniť rozhodnutie. Nemal žiadnu osobnosť."

"Dôležité bolo pokúsiť sa, aby nás neporazili vysoko, ale to nebolo možné."

K červenej karte sa vyjadril aj Juan Miranda: "To si nezaslúžilo červenú kartu. Takýto zápas nemôžete podmieniť žltými kartami. Preto máme viac trestov ako v iných ligách. Nemôžem povedať viac, pretože budem suspendovaný na 4 zápasy."

Guido Rodríguez o zápase: "Cítime hnev. Hrali sme o dôležité veci a červená karta všetko podmieňuje. Je to sebakritika, ktorú musia urobiť rozhodcovia, hráči, kluby. Je to situácia, ktorú treba zlepšiť, pretože nemôže byť, že je toľko kariet. Je to divadlo, a keď tím príde o hráča, prestáva to byť divadlo."

zdroj: marca.com
foto: twitter

Diskusia

5 komentáre
AndreasGerardi Premium
2023-04-30 08:12:53
Sú situácie , ktoré si nezaslúžia žltú kartu a potom situácie , kde hráč ide kolíkmi napred , zošliapne súperovi nohu a oni si povedia , že to nebolo na žltú . Veď ta situácia už sama o sebe bola oranžová . Skôr by som sa sústredil na to, že mám v mužstve mentála ktorý už s jednou žltou ide do takéhoto zákroku na polovici ihriska.
2023-04-30 08:24:10
Uz davno som nevidel tak odovzdane muzstvo a to platilo aj v momente ked boli na ihrisku vsetci superovi hráci.