Joan Laporta pokračuje vo svojej ceste katalánskymi médiami. Okrem rozhovorov pre Mundo Deportivo a Sport odpovedal prezident aj na otázky novinárov z L'Esportiu. Prečítajte si prvú časť rozsiahleho rozhovoru pre L'Esportiu.

15. júna uplynulo 20 rokov od vášho nástupu do funkcie prezidenta FC Barcelona. Urobte si, prosím, introspekciu. Aký bol Laporta v roku 2003 a aký je v roku 2023?

"Som ten istý Joan, ale s väčšími skúsenosťami, zážitkami... Mal som možnosť získať viac vedomostí ako vtedy a predovšetkým som zažil rôzne situácie, ktoré mi dali potrebné skúsenosti na riešenie najrôznejších výziev."

Zachovali ste si charizmu, ale stratili ste energiu?

Tento článok je exkluzívny obsah ForcaBarca

Diskusia

4 komentáre
2023-07-12 19:14:38
Tak začnite kupovať viac hráčov do LM ako Neymar a podobne a menej priemerných hráčov ako Oriol Romeu 😕
2023-07-12 21:16:16
Nemá zmysel sa urážať, ale fakt už by si každý mal dať dole ružové okuliare (hej, aj tie druhé, aj tretie, proste všetky), treba prestať hádzať vinu na všetkých naokolo (Tebas, Bartomeu, rodičia FdJ, že spravili Frenkieho, ktorý sa nechce vzdať peňazí, ktoré mu patria, hoc každý na tejto stránke by to spravil). Situácia je, ako je, čosi málo hrá v prospech Barcelony, že hráči (poniektorí) tu chcú hrať, ale zas otvorene si treba povedať, že zadarmo hrať nebudú. Barcelona sa musí poriadne otriasť, reálne si uvedomiť, že ambície typu trofej ligy majstrov (áno, je prirodzené zakaždým ísť naplno a makať a veriť si) budú môcť prísť, keď sa Barcelona kompletne "uzdraví finančne," čo môže chvíľu (môj NÁZOR 3-5 rokov) trvať. Takže fanúšikovia fandite, užívajte si (čo sa dá) klub, majte triezvy pohľad na vec a nevnášajte na internete prehnané emócie do diskusie (v reálnom svete by ste pozerali do zeme a len mumlali popod nos, väčšina).