Fotbalová fantazie. Přesně tak lze popsat další velice povedený zápas ze strany Barcelony, která vstoupila do letošní edice Ligy mistrů tím nejlepším možným způsobem. Royal Antverpy rozebrala 5:0, přičemž poklonu si opět zaslouží celý tým. Culés se zkrátka museli výkonem bavit. 

21' Félix 1:0

19' Lewandowski 2:0

22' Bataille (vlastní gól) 3:0

54' Gavi 4:0

66' Félix 5:0

zdroj: youtube.com

foto: twitter.com

Diskusia

2 komentáre
2023-09-19 23:27:23
pěkné góly, Felix je znovuzrozený :-D povinná výhra samozřejmě - jede se dál :-)
2023-09-19 23:38:22
Neskutočná hra od každého jedného hráča na ihrisku! Áno, môžeme hovoriť o povinných troch bodoch, ale všetci vieme ako sa Barcelona dokáže trápiť proti slabším súperom, dnes to avšak vôbec neplatilo.

Félix na to ako je krátko s teamom, tak neskutočný zápas, ukazuje sa v tom najlepšom svetle. Cancelo ten bol snáď všade na ihrisku, dokonale podporoval útok, zapájal sa do hry v strede poľa, ale aj v obrane. Lewa podľa mňa veľmi fajn zápas, chodil si pre lopty aj do stredu ihriska, zapájal sa do hry, prvý dotyk zlepšený, vidieť, že mu príchod Félixa a Cancela mimoriadne pomohol. Raphinha taktiež super. Stred poľa neskutočný, bál som sa, že Gavi stagnuje a ako to bude s ním ďalej, avšak v strede poľa je famózny, a dokonca pre mňa vhodnejší parťák do stredu poľa k FDJ a Gundovi ako Pedri, takže Pedri bude musieť makať aby sa dostával pravidelne do základu. Obrana super. Striedajúci hráči super, škoda len nepremenených šancí Yamala, ale verím, že mu to ďalší zápas padne. Konečne hra na ktorú sa dá pozerať, dokonca človek nechce aby ten zápas skončil.