Z Brazílie prichádzajú zlé správy. Athletico Paranaense dnes v noci nášho času odohralo zápas s Internacionalom. Po ostrom zákroku jedného z obrancov musel Vitor Rouque opustiť ihrisko na nosidlách. Prvé prognózy hovoria o minimálne trojmesačnej pauze pre mladého útočníka.

K incidentu došlo už v siedmej minúte zápasu. Rouqueho tvrdo atakoval Nicolas Hernández, ktorý za svoj zákrok dostal žltú kartu. Po faule obranca ešte ukazoval rozhodcovi, že zasiahol loptu.

 

VITOR ROQUE LESIONADO! ?? Ele sofreu essa chegada do Nico Hernández quando estava com a perna no chão e teve que deixar o campo de maca! Que não seja nada grave! ?

? Athletico x Internacional é AGORA na @tntbr e na @CazeTVOficial: https://t.co/WDWfNmJOxy #BrasileirãoNaTNT pic.twitter.com/V7mRltapoI

— TNT Sports BR (@TNTSportsBR) September 21, 2023

 

Mladý útočník, ktorý bol viditeľne zlomený, opustil ihrisko na nosidlách. Ako však informoval katalánsky denník Sport, útočník nešiel do nemocnice, ale zostal na lavičke náhradníkov s ľadovým obkladom na členku. Až v prestávke zápasu zamieril do šatne o barlách.

Momentálne samozrejme čakáme na výsledky testov, ktoré sa pravdepodobne uskutočnia popoludní nášho času - v Paranaense je päťhodinový časový rozdiel oproti Slovensku. Javi Miguel, známy dobrými kontaktmi na trénerský štáb FC Barcelona, však píše, že v klube sú "veľmi znepokojení". Brazílčan vraj utrpel zranenie členka a prvá prognóza je vraj "minimálne trojmesačná pauza".

zdroj: fcbarca.com
foto: twitter

Diskusia

5 komentáre
2023-09-22 08:33:24
Nemôžu nám ho poslať do opatery už teraz keď vedia, že si za nich už asi nezahrá? Klubových lekárov máme lepších pravdepodobne.
Gamo Premium
2023-09-22 09:14:31
Týpek ešte ukazuje, že šiel po lopte.. :D smiešny je chlapec, však tu mu šiel rovno po nohách debilko https://youtube.com/...