Bývalý policajný komisár José Manuel Villarejo v rozhovore pre RAC1 vyhlásil, že Florentino Pérez podplácal rozhodcov ešte pred Barcelonou, ale nič sa s tým nedialo, pretože prezident Realu Madrid "je nedotknuteľný". Prezident La Ligy Javier Tebas sa rozhodol tieto slová komentovať.

"Villarejo povedal dve veci: že Florentino podplácal rozhodcov a že je nedotknuteľný. Pokiaľ ide o to prvé, ak niečo má, nech to dokáže. Villarejo veľa hovorí. Jeho taktika, ktorou vie veci odsúdiť, je neuveriteľná, odsúdeniahodná. Preto často hovorím o "novinároch v štýle Villareja", ktorí si vymyslia príbeh, uverejnia ho a potom ho prinesú na súd, aby ho preveril."

"Ale tej druhej časti, ktorá hovorí, že Florentino je nedotknuteľný, asi verím. Verím jej, pretože to nehovorí len Villarejo, ale aj vox populi v tejto krajine. Každý to vie, je to objektívny fakt. Rubalcaba bol blízkym priateľom Florentina a všetko to do seba zapadá. Skutočnosť, že Rubalcaba, ktorý bol blízkym priateľom Florentina a ministrom vnútra, a Villarejo, ktorý bol policajným dôstojníkom, to v mojom chápaní do seba zapadajú."

zdroj: marca.com
foto: twitter

Diskusia

1 komentár
2023-10-03 16:40:01
Čo z toho, keď sa proti Realu aj tak nikdy nič neurobí