Súdny proces s Danim Alvesom, ktorý je obvinený zo znásilnenia na diskotéke v Barcelone, sa má začať 5. februára. Podľa médií medzitým futbalistova matka na sociálnych sieťach odhalila totožnosť ženy, ktorá Brazílčana obviňuje.

Lucia Alves vraj na svojom profile zdieľala video, na ktorom sú zábery s údajnou obeťou a údajne aj jej identita a osobné údaje. Na videu sú údajne fotografie a videá mladej blondínky, ktorá údajne obviňuje Alvesa. Lucia otvorene vyjadrila pochybnosti o finančných požiadavkách ženy súvisiacich s psychickou ujmou. "Hovorí, že nemôže pracovať, ale..." píše sa vedľa záberov, na ktorých Alvesova potenciálna obeť tancuje alebo oslavuje svoje narodeniny. Pôvodne sa uvádzalo, že žena nebude žiadať odškodné, ale nakoniec svoje požiadavky spresnila na 150 000 eur. Očakáva tiež maximálny trest 12 rokov väzenia pre Alvesa, zatiaľ čo prokuratúra žiada pre futbalistu 9 rokov väzenia.

Vo videu boli údajne použité zábery, ktoré neboli poskytnuté súdu a ktoré mali pochádzať zo sociálnych médií obžalovanej a jej okolia. Médiá to interpretujú tak, že cieľom je podkopať jej verziu. El Periódico sa však domnieva, že niektoré z fotografií mohli pochádzať spred mnohých rokov, hoci O Globo tvrdí, že zábery z barov alebo večierkov sú z posledných mesiacov. Alvesovej obhajcovia sú vraj únikom videa prekvapení. Médiá poukazujú na to, že šírenie záberov je v rozpore s príkazom súdu, ktorý stranám povedal, že nesmú zverejniť žiadne údaje, ktoré by mohli identifikovať ženu.

zdroj: 20 minutos.es, O Globo, El Periodico
foto: twitter

Pomôž nám dosiahnuť 300 členov našej komunity Pridaj sa
115
300

Diskusia

Zatiaľ žiadne komentáre. Pridaj komentár ako prvý.