Marc-André ter Stegen sa po zápase s PSG rozprával s televíziou Movistar. Brankára Barcelony sa okrem iného pýtali na situáciu okolo červenej karty pre Ronalda Arauja a na jeho pocity po záverečnom hvizde.

"Sme veľmi sklamaní, pretože dnes bolo možné postúpiť. Výsledok hovorí niečo iné, ale sklamanie je to správne slovo. Očakávali sme takýto výkon PSG, pretože museli doháňať jednogólovú stratu. Po tridsiatich minútach sme zostali bez jedného hráča. Ak rozhodca v takejto situácii odpíska faul, musí ukázať červenú kartu, a to všetko mení. Teraz, keď vidím opakovaný záber, áno, mohlo sa to pískať. Keď nám strelili tretí gól, mali sme viac riskovať. Majú veľkú kvalitu v ofenzívnej hre každá príležitosť PSG je hrozbou. Dali nám štyri góly, to je ťažké pochopiť. Zostáva vo mne pocit, že postup do semifinále bol možný," uviedol MAtS.

"Potrebujeme si oddýchnuť a dobiť baterky, aby sme sa opäť cítili dobre a psychicky sa sústredili na to, čo musíme urobiť. Potrebujeme si oddýchnuť a každý svojím spôsobom. Boli sme blízko a výsledok hovorí o opaku a to sa nedá poprieť," uzavrel Nemec.

zdroj: mundodeportivo.es
foto: twitter/fcbarcelona.com

Diskusia

3 komentáre
2024-04-17 07:52:02
"Ak rozhodca v takejto situácii zapíska, musí ukázať červenú kartu" přesně tak. Žádný výmluvy na které člověk byl zvyklí od hráčů Barcy. Klobouk dolů. Už dávno měl být kapitán. Frajer.
2024-04-17 10:29:04
Zlta a priamy kop je neadekvatne vzhladom na tu situaciu. Skus sa pozriet na tu situaciu nezaujato a zhodnotis to inak. Ak by bola takato situacia na druhej strane ihriska v prospech Barcelony, urcite by si nepisal to iste :) P.S.: Odbornici a aj samotny Ter Stegen sa vyjadril, ze to redka bola, takze su asi povolanejsi ako bezni fans.