Raúl Salmurri z Catalunya Radio odhalil v relácii 'Tot Costa' bizarnú situáciu, ktorá sa odohrala v klube pred zápasom proti Rayo Vallecano v 37. kole La Ligy. Podľa novinára bývalý švagor Laportu odhalil hráčom zoznam hráčov, ktorých Xavi vyradil z kádra, aby v šatni vytvoril rozkol.

Raúl Salmurri: "Pred zápasom s Rayo Vallecano [19. mája; pozn. red.] si Xavi všimol u niekoľkých futbalistov určitý chlad, pristúpil k nim a spýtal sa, čo sa deje. Viacerí z nich mu povedali, že im klub ukázal správu o hráčoch na predaj, ktorú vypracoval spolu s Xavim. Niekto z klubu to odovzdal hráčom a podľa Xaviho okolia bol tým niekým Alejandro Echeverria [bývalý švagor Laportu; pozn. red.], ktorého zámerom bolo destabilizovať šatňu a vytvoriť rozkol medzi Xavim a hráčmi. Napríklad Ronald Araujo bol na Xaviho veľmi nahnevaný, pretože videl túto správu, túto grafiku a bolo tam jeho meno. To, čo mu Xavi povedal na tlačovej konferencii, bolo, že sa ho nechce zbaviť. Ale ak príde do klubu ponuka vo výške 90 miliónov eur, bude ju zvažovať. Xaviho prejav pred zápasom s Rayom bol presne o tom."

 

zdroj: catalunya radio
foto: twitter

Diskusia

3 komentáre
2024-05-29 08:54:35
Mas ques en club?

Necudoval by som sa ak by to bola pravda. Posledne roky ma Barca uplne nekale praktiky. Normalne sa mi zacina hnusit klub ktory podproujem uz cez 22 rokov. Este AJ Real mi vlastne zacina byt sympaticky aspon v tom ze vedenie sa tam na nic nehra. Priamo povedia kto ide dpc a absolutne sa s tym neseru. Tu sa ludia okydavaju poza chrbat aby boli akoze politicky korektny.... Proste hadi.
Hnus.
2024-05-29 10:18:14
Tak toto je svinstvo ak to je pravda.