Bernd Schuster, bývalý futbalista Barçy, sa zúčastnil druhého ročníka golfového turnaja "Bitka hviezd" na Malorke, ktorého cieľom je podporiť pacientov trpiacich ALS a sklerózou multiplex. Nemec si našiel chvíľu pre médiá a vyjadril sa o Barcelone, pričom dal jasne najavo, že problém tímu by sa nemal hľadať na trénerskej lavičke.

Je to už niekoľko dní, čo bol Hansi Flick potvrdený ako nový tréner Barcelony: "Vo všeobecnosti sa nám Nemcom vždy páčili španielske kluby, aspoň zo začiatku. Flick je tréner, ktorý už vie, čo je to veľký tím. S Bayernom zažil úžasnú sezónu, aj keď možno s lepšie poskladaným tímom ako Barcelona," priznal Schuster.

Bývalý hráč Barçy pripustil, že zmena trénera nemusí byť nevyhnutne riešením pre klub, ktorý ukončil sezónu bez zisku akejkoľvek trofeje: "Podľa mňa problém Barcelony nie je v trénerovi. To nevyrieši nikto, aj keby ste ho menili každý rok. Problém je v tíme, musíte hľadať kvalitu, aby ste mohli konkurovať tým najväčším," uviedol.

zdroj: marca.com
foto: twitter

Diskusia

6 komentáre
2024-06-14 06:19:05
Bohužel musím souhlasit.
2024-06-14 08:37:39
Presne tak. Chybaju 3-4 hraci aby to bol TOP klub. Ak ich Flick dostane tak budu hrat o trofeje. Ak nie, dopadne to rovnako. Keby ich dostal Xavi tiez by hrali o trofeje...