Včera zarezonovali slová Ronaldinha, ktorý ostro kritizoval brazílsky národný tím a vyhlásil, že nebude sledovať jeho zápasy. Ukázalo sa však, že to bolo len kvôli... reklamnej kampani.

Ronaldinho vysvetlil, že jeho agresívny výrok na adresu národného tímu bol paradoxne spojený s plánovanou akciou, ktorá mala v skutočnosti vyzvať na podporu Canarinhos: "Nikdy by som neopustil brazílsky futbal. Nikdy. A nikdy by som nepovedal tie veci, ktoré ste videli. Nie je to pravda, tieto slová pochádzali od skutočných brazílskych fanúšikov. Sú to skutočné komentáre, ktoré som videl na internete. Predstavte si, že by ste tieto odkazy počuli pred zápasom. Nič to nerobí a motivácia ide dole. Podpora fanúšikov je pre hráča obrovský rozdiel, viem, o čom hovorím. Páni, naši chlapci v tejto chvíli potrebujú podporu. Čím viac dôvery prejavia fanúšikovia, tým viac si budú veriť na ihrisku. Preto som sa pripojil k hnutiu Rexona, ktoré vyzýva fanúšikov, aby nikdy neodchádzali. Žiadame všetkých, aby poslali svoje vyjadrenie podpory a viery na Copa América."

Predchádzajúca kritika Ronaldinha bola teda výsledkom určitej stratégie, vrátane tej reklamnej, spojenej s výrobkami Rexona. Počas videa sú uvedené komentáre, ktoré spomínal bývalý futbalista Barcelony. Napriek tomu sa hovorí, že v šatni národného tímu boli prijaté veľmi zle, a stojí za zmienku, že k tejto záležitosti sa vyjadril už aj Raphinha.

zdroj: sport.es
foto: twitter/fcbarcelona.com

Diskusia

1 komentár
2024-06-16 14:21:02
Hlavně, že to zdejší web okamžitě zveřejnil, ach jo. Míň je někdy víc!