Hoci sa Ferran Torres v Katalánsku nepresadil, často vynikla jeho psychická odolnosť a schopnosť nepodľahnúť tlaku.

Španielsky krídelník sa nikdy nevzdával a napriek tomu, že v minulej sezóne nenastupoval pravidelne za Barcelonu, strelil za klub 11 gólov vo všetkých súťažiach. Zmena trénera teraz spochybňuje jeho budúcnosť, najmä vzhľadom na finančnú situáciu Barcelony a naliehavú potrebu veľkých predajov. Madridský denník AS však prináša informáciu, že hráč sa ešte nechce vzdať svojho sna.

Ako prezradil španielsky denník, Torres sa úplne sústredí na úspech v Barcelone a neberie ohľad na špekulácie v médiách o svojom odchode. Momentálne je na zraze reprezentácie Španielska na Majstrovstvách Európy a dúfa, že sa vráti po tom, čo sa presadí na turnaji.

Krídelník považuje príchod Hansiho Flicka za pozitívnu zmenu, pretože chápe, že nemecký kormidelník preferuje fyzicky silných futbalistov, do ktorých kategórie sa sám radí. Ďalej vidí, že z príchodu nového trénera môže ťažiť aj on sám, pretože je hráčom, ktorý sa rád presadzuje v útoku a hrá vertikálne, čo je prístup, ktorému Flick verí.

Smiešna ponuka

Torres bol v posledných týždňoch spájaný s viacerými klubmi, z ktorých posledným je Newcastle United. Začiatkom tohto týždňa sa objavili správy, že klub Premier League je ochotný za hráča ponúknuť 15 miliónov eur + 5 miliónov eur v bonusoch. Torresovo okolie však považuje túto sumu za nehorázne urážlivú vzhľadom na to, čo mladík ponúka. Navyše ani neuvažujú o ponuke od klubu, ktorý v budúcej sezóne nebude súťažiť v Európe. Prestup do Newcastlu sa tak javí ako veľmi nepravdepodobný.

zdroj: as.com
foto: twitter/fcbarcelona.com

Diskusia

4 komentáre
2024-06-17 08:43:26
Bude zaujímavé sledovať kto bude hrať na krídlach v budúcej sezóne .... Asi jediná istota je yamal má RW ...ja dúfam že ako jeho náskok zostane práve Ferran a na LW by prišiel nico výmenou za raphinu .... A dúfam že tu nezostane felix
2024-06-17 10:01:16
Prodat Ferrana + Raphinu