Obranca FC Barcelona a španielskej reprezentácie poskytol rozhovor pre katalánsky denník Sport pred odletom do Guadalajary na zápas proti Uruguaju, ktorý uzavrie skupinovú fázu. Pau Cubarsí dostal otázky o tom, ako sa cíti na majstrovstvách sveta, o potenciálnom finále s Leom Messim a o najbližšom súboji so spoluhráčom Ronaldom Araújom.
Do mundialu si vstúpil veľmi dobre. Ako si vysvetľuješ dobrú formu defenzívnej formácie?
"Vzadu sme začali veľmi dobre. V útoku nám chýbala rýchlejšia práca s loptou. V druhom zápase sme sa zlepšili, hrali sme agresívnejšie a s vyššou intenzitou. To sa premietlo do dobrého výsledku."
Ukázal tím väčšie odhodlanie?
Pokračovanie článku je dostupné pre členov
Vyberte si členstvo a získajte neobmedzený prístup
Diskusia