Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2020-03-25 12:33:13
ja som za, 30% za sedenie na gauci im musi stacit.
2020-03-25 12:36:01
No ak ešte hráči a zamestnanci chcú hrať a pracovať v tomto klube aj po skončení tejto pandémie, tak by to mali prijať aj keby mali brať len 30 %. Ak to neprijmú, tak riskujú, že si budú musieť hľadať nový klub a nové zamestnanie ak by Barcelona skrachovala, takže verím, že páni a dámy chápu o čo sa jedná.
2020-03-25 12:44:27
Hanba!!!!


Toto je mimoriadna situacia ktora utiahne opasky skoro vsetkym.

Odkial budu brat prestrelene platy ked kluby koli ich nenazranosti zbankrotuju?!!!

Ale je to aj dobre, aspon to na cas spomaly kazdorocne zdvihajuce sa platy hracov.

Pre normalnych ludi to moze vyvolat ovela fatalnejsie nasledky. Ak nastane kriza vela ludi pride o pracu a tym padom aj o domov lebo nebudu mat z coho zit.

Tyto profesionalny hraci maju uz teraz zarobene na cely zivot
2020-03-25 13:41:12
toto bude asi posledný klinec do rakvy alebo ten až po Messim road to AC MILAN
2020-03-25 15:11:27
Môj názor, mali by určiť kategórie platov vštkých zamestnancov klubu podľa výšky platu a z nižovať postupne tak, že najviac by sa znížila najvyššia kategôria a výška znižovania by klesala postupne podľa kategórie smerom dole.
2020-03-25 17:43:29
70% už je masakr snížení, to se už nedivím, že s tím někteří nesouhlasí. A pěkně to ukazuje v jaké ekonomické situaci jsme a kam nás dovedla naše přestupová politika po odchodu Neymara. Hráči za stamiliony a nabumbené platy - tohle si můžou dovolit jen v PSG a City ne v Barce. A to ještě naše vedení uvažuje o Neymarovi a Lautarovi, by mě zajímalo odkud na to vemou. Jestli si ve vedení, že se teď kluby budou prát o naše hráče tak se pěkně pletou, podle mě bude tohle přestupové období takové suché a týmy moc nakupovat nebudou.