Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2020-03-26 12:03:08
Jestli se vedení s hráči nedomluví a i tak jim to sníží tak to bude pak hodně dobrá atmosféra na trénincích, v šatně atd.
mito669 Premium
2020-03-26 12:19:00
To mi akože chcete povedať že ľudia čo majú milióny na účte nie sú schopní sa vzdať v takejto situácii financií ktoré zabránia prípadnému bankrotu celého klubu ? Alebo žijú od výplaty do výplaty ako ľudia tu v našich končinách ? Aj my mame pracovne zmluvy a šéf sa nikoho nepýta keď ide znížiť plat. Príde s papierom a buď podpíšeš alebo dovidenia lenže tu oni vedia že im odchod nehrozí tak robia toto. Ale to je len moj názor a vy ostatní môžete mat samozrejme iný ? P.S. Za tie výkony čo v poslednej dobe predvádzali už mali dávno poberať menej ?
2020-03-26 12:22:05
za tie výkony si zaslúžia znížiť tak či tak
2020-03-26 12:23:12
Včera som stretol jednu pani, čo upratuje. Žije sama. Povedala, ze teraz, keď je to také hrozné, chce pomôcť firme, kde pracuje. Chce požiadať o neplatené voľno.... Ešte stále som dojatý z jej spolupatričnosti k firme. Hmmmm toto by bolo potrebné ukázať pánom futbalistom.
2020-03-26 12:43:01
https://www.eurofotbal.cz/... toto je ten rozdiel
2020-03-26 13:36:19
Barto by im mal pekne vsetkym poznizovat, hoci sa na hlavu postavia, aj tak uz konci vo funkcii. Jednou ranou vykryje vsetky dlhy ktore narobil a este bude i na Neymara. :)
2020-03-26 13:38:30
Uplni uboziaci vsetci co s tym nesuhlasia.A nechodte tu na mna s tym vasim “uz vidim jak ty by si sa vzdal vyplaty....” bla bla bla. Ano vzdal by som sa uplne v pohode keby mam miliony na ucte,X nehnutelnosti bez hypoteky,Auta bez uveru atd. Ti hraci su zabezpeceni na 10 zivotov aj s rodinami. Samozrejme nehovorim o nejakych mladych novacikoch,ale aj to maju tyzdenne tolko ze z toho mozu zit rok uplne nadpriemerne
2020-03-26 14:31:13
To je tak, když máš tým plný žoldáků, co si nakoupili,to mají!! Z tohoto týmu je mě fakt na zvracení, tohle fakt není Barca....
2020-03-26 14:39:15
Teraz ma napadol jeden clanok, co som cital vlani, ci predvlani. Juan Matta sa zamyslal nad tym, ako ziju futbalisti v nerealnej bubline pokial aktivne hraju a nemaju financne problemy. Pre mnohych je koniec sportovej kariery tragedia, lebo sa nevedia vtesnat do normalneho zivota. Ako vidim, at ti nasi v tej bubline asi ziju....
2020-03-26 17:37:58
Teraz ukážte, že "Més que un club" stále platí! Pre jednu aj druhú stranu.