Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
Marian Premium
2020-06-20 10:47:38
TOR Stegen podal včera skvelý výkon. Hlavné pozitívum po včerajšku sú 3 čisté kontá po korone?
2020-06-20 10:51:18
Suaréz, to ako čo ??? minule nastúpil, ako náhradnik a chýba mu herná pohoda a Setien ho postaví po dlhej marodke a puaze CV19 na celý zápas.. pre takýto drevený útok a la Lucho nevyhrávame zápasy..radšej ani nepočítam jeho % uspešnosť-neúspešnosť...písal som v minulosti, že Lucho by mal odísť kým má ešte nejakú cenu. Qiqi sa sťažoval na pravidla o 5 tich náhradníkoch, ani sa nečudujem, lebo včera mal v hlave asi chaos, keď už samotná zostava /vraj rotácia/ bola odsúdená na neúspech....tresknúť do médii takýto nezmysel, že veď ,,Real nevyhrá všetky zápasy,, je náznak bezradnosti a cíti, že nám tečie do kalhot....visca
2020-06-20 11:29:00
Ako pozerám komentáre, samý odborníci... Chcel by som vidieť, ako hrá Liverpool proti betonárskej obrane. Taký hnusný futbal ako je v Španielsku, keď hrá Barca je na zvracanie. Tie tímy hrajú futbal na 0:0. Keď som včera cez polčas prepol na Tottenham vs Man Utd vedel som, že prečo je to považovaná za najlepšia liga. Bol to ako hokej, hore, dole. Ale potom vidím, aaa veď hrá Barca druhý polčas, tak prepnem, a vidím ako hráči stoja, nedá sa prejsť, slimáči futbal. 1vs1 nič. Oni sa boja alebo ja neviem už, kebyže tu je Neymar, robí 1vs1 minimálne stokrát za zápas. U nás to vie jedine Leo a možno Frenkie. Načo nám je Lautaro, keď nemáme krídla? Fati neskúsený, čerstvý talent, Dembélé večne zranený, Braithwaite vie niečo, ale stále to nie je top top. Na svete je veľa top krídel, ale jie, vedenie na čele s Bartom, musia priviesť Tonyho, Coutinha a dávať ich na nesvoje pozície. Ako fakt šialenstvo. Ďalej, namiesto toho, aby hrali Aleña, Todibo a neviem kto ešte, radšej budú hrať starý, pomalý hráči. Ja to nemám za zlé hráčom, že tak hrali, ani trénerovi, ale vedeniu.