Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2020-06-21 09:21:15
Kde sú tie časy kedy Messi nebol jediný hráč ktorý sa nebál niečo vymyslieť 1 na 1 a založiť akciu ktorú aj sám zakončil... Viem že hráči ako Xavi, Iniesta a Neymar sú už dávno preč ale nie je normálne že v tíme ako je Barcelona nie je nikto teraz toho schopný okrem Messiho... Preto nevieme vyhrávať a zvládať ťažšie zápasy či už v lige alebo v lige majstrov už druhú sezónu po sebe lebo vždy keď máme silnejšieho súpera ktorý sa veľmi dobre prípravy na Messiho majú a starosť postarané pretože že už nikto druhý ich sám individuálne neohrozí hlavne čo sa týka druhého krídla ale samozrejme aj stredu zálohy... Asi toľko k tomu
2020-06-21 10:07:23
V modernom futbale je treba na strielanie golov poriadnych a rychlich kridelnikov. My nemame ani jedneho. Teda ak neratame vecne zraneneho Dembeleho.

Hrat to neustale a nasilu cez messiho je uz az smierne citatelne.

V predu nam chyba skratka rychlost a moment prekvapenia. Utocit stale do plnych moc ovocia neprinasa..
2020-06-21 10:16:49
Kľudne obetujem túto sezónu bez trofeje, len nech sa na tú hru bude dať pozerať a v lete odídu hráči ktorí tu dávno nemali byť a zaberajú miesto mladším...Dúfam že budeme mať úspešné prestupové obdobie, získame kvalitných hráčov, postupne ich zapracujeme do kádra a v budúcej sezóne budeme opäť nezastaviteľní...
Aj tak som nečakal že získame titul veď z posledných 11 sezón 8x majstri...
2020-06-21 10:32:31
Aby se dalo na hru dívat, nemáme na to hráče. Nikdo nepřekvapí... u rakitice těžko čekat klicku a obejití.. to samé Busquets, alba, Roberto, Arthur, vidal, griezman, .. Suarez je opak, tam on sám neví co udělá mi přijde někdy.... fati, puiq nehrají, Semedo mi přijde...a pak je tu messi... hráči jako neymar, iniesta, xavi (nahoru), atd, kteří udělali něco nečekané a nadstandardní.. tak ty nejsou.. a to byl většinou rozdíl pak ve hře.. já už dopředu vím u našich hráčů (u většiny) co udělají....
tunno Premium
2020-06-21 11:05:12
V prvy polcas zaloha ziskavala lopty vysoko, hrala vyborne. Nevytazili sme z toho pretoze Messi bol pri tychto nasich akciach hlboko vzadu, takze bol zbytocny. Prirodzene mal behat, mal tam byt vyssie finalizovat hru, prienikmi ci pasmy na suareza a martina.