Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2020-06-21 20:06:01
Za mě by se měl plat Messimu snížit, protože výše je brutální a dopady koronaviru jsou taky brutální a výkonnost se už zvyšovat nebude. Potom i ostatní z týmu chtějí nesmyslný výplaty, protože Messi bere nějak 50 mio ročně. Jako sorry, i když je nejlepší v historii, je to totálně mimo.
2020-06-21 20:32:31
Jednou jsem to tu říkal s Lakers a Briantem, přesně Messi už nebude lepší, ale bude větší zátěž viz plat, styl hry. Nemůžeme ho vyhodit, ani nechceme, ale zátěž to bude a je.
2020-06-21 21:21:37
Jednoznacne znizit plat,za to co dokazal a co je pre Barcu,uz bol vyplateny.Teraz by mal byt adekvatne plateny za svoje vykony,akoze stale je najlepsi s Ter Stegenom v muzstve,ale uz aj on pomaly upada a preto som si myslel,ze to aj sam navrhne(znizenie platu)...no nevadi,treba setrit na inych hracoch,ktori maju vela a nehraju nic??
2020-06-21 21:35:06
Messi má sice vysoký plat, ale my všichni si nedokážeme představit kolik peněz vygeneruje Barceloně za dresy atd... Leo je momentálně jediný hráč Barcelony u kterého mi nevadí, že má takový plat, protože co on vydělal Barceloně... A taky za poslední 3 roky bez messiho by jsme neměli ani jednu trofej.. Takže takový plat mi u něho vůbec, ale vůbec nevadí...
2020-06-21 22:23:54
Barto si bude pripisovať zásluhy za predĺženie zmluvy, no každý vie že Messi by nikam nikdy nešiel a pokiaľ ho bude futbal baviť bude hrať za Barcu. Iné je to dokedy ho bude baviť neschopné vedenie Barcelony
2020-06-23 16:42:20
platy nenormalné.neludske aj na Messiho, načo su im take peniaze
vsetci niekde robíme,jedno je čo,podla ich platov čo ,ake mame my ostatnííí,,,,
kde je spravodlivosť,rovnosť??????????????????