Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2020-06-28 11:29:19
Na vine su rozhodcovia, potom VAR, potom VAR rozhodcovia, potom rozhodcovska komisia. No a potom UEFA a FIFA. A hlavne je na vine Real Madrid, ktory to cele plati a Perez. A Ramos. A hlavne rozhodcovia!
2020-06-28 11:44:04
Aj dnes o 9hod som si pozrel vcerajsi zapasa stale neviem pochopit: su hraci co sa vrhaju do striel a som si vsimol aj nejaku slecinku co sa vcera vyhla strele a bol z toho gol,mal som dojem ze sa bal o ten zensky drdol, viem,ze to nebolalen jeho chyba,ale aj zle postaveny mur,no ale aj tak.
2020-06-28 12:00:48
A este,aj my, aj Real hra velke h....,ale ked v 4roch zapasoch rozh. zvyhodnili jedo muzstvo a ked v styroch zapasoch poskodili muzstva co hrali proti nemu, v tomto prip. mam na mysli RM, tak je to cele zle, ja za tym vidim dotlacenie RM za titulom v v LL,za kazdu cenu, lebo v LM neuspejeme ani my, ani RM a tamti nieco musia uhrat zakazdu cenu.Avobec nesuhlasim s tym,co tvrdia tunajsi velkoodbornici ktori tomuto vsetkemu rozumeju viac, aku svetovi velikani futbalu vyjadreniami napr, vsak aj nam, vsak sme mohli dat o gol viac, atd.A ak bude mat RM.naskok aspon 3 body, potom zacne zazracne fungovat aj objektivita rozhodcov, aj VAR.
2020-06-28 12:25:29
https://sport.aktuality.sk/...
"Hráči ho ignorujú, keď im Setién niečo hovorí. Viaceré hviezdy v tíme opúšťajú tréningy so slovami, že ide len o stratený čas. A ozývajú sa čoraz hlasnejšie," Toto ma najviac dorazilo...
2020-06-28 14:59:04
Dôvody... Treba okamzite vymenit trénera za niekoho, kto je rešpektovaný a urobí poriadok. Setien nezlepšil hru a navyse nemá ani výsledky. S muzstvom je uz dlhsie, myslel som ze po korona prestavke uvidime lepsiu Barcelonu a opak je pravdou. Najlepsie by bolo zmenit vedenie a zacat od piki. Toto muzstvo (+ par rozumnych nakupov) ma obrovsky potencial, ktory zostáva nevyuzity.
2020-06-28 20:47:43
Keby ter Stegeen inak náš najlepší hráč počas sezóny, nepostavil zle múr vyhráme a nikto by nenadával. Ak je múr zle nemôže za to Griezzmann. Neblbnite. Hráči v múre sa stavajú podľa pokynov brankára. I ter Stegen vie spraviť chybu. Za to ho nebudeme mučiť ale nemučte k...a nevinného Griezmanna !
2020-06-28 20:50:54
P. S. A konečne povedzte pravdu o Messim ! Za tie prachy čo zarába už pol roka nepredviedol výkon. Že má najviac gólov a prihrávok ? Ano ale nie za tie prachy za ktoré ide skapať FCB. Alebo dokážte že Barto ich kradne. na to však nemáte (ani ja). Za to by boli zaplatení 3 - 4 hráči a nepovedzte mi 3-4 hráči by hrali MENEJ ako jeden Messi.
2020-06-29 07:48:01
Dôvod je úplne jednoduchý. Sme slabí...