Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2020-06-28 12:34:29
Až doteraz som nechcel uveriť tomu ,že oči sú brána do duše až pokiaľ som sa nepozrel na rôzne fotky ,na ktorých je bartomeu, aká sviňa to môže byť :)
2020-06-28 12:44:42
Neviem ako je mozne takuto antikampan proti Bartovi a vedeniu robit, akoze ideme sa yvarit ze Artur je nepredajny pritom jeho vykony su velmi slabe na Barcu bohuzial neukazal nic svatoborne, Barca je na marketingovom vrchole a aj ked sa robi vela chyb tak nikto nie je bez chyb ale nechapem tento hejt, napr. Real vystval legendu Ronalda(aj ked ho nemusim) a este vsetci Florentina chvalili my za poriadny balik predavame slabeho Artura a vyhadzujeme vedenie:)
2020-06-28 13:03:20
V súčastnosti Barcelona pripomína potápajúcu sa loď...
2020-06-28 13:21:55
prečo odieišiel Arthur ? ked mohol ist Umtiti ?
2020-06-28 14:13:59
ked Rossell siel sediet mal by aj tento dilino
2020-06-28 14:24:55
Podľa mňa jen Arthur teraz ďakuje, že odchádza pri tom stave v akom sa klub nachádza a ešte bude nachádzať kým neskončí ten potkan aj so svojimi komplicmi...
2020-06-28 14:30:00
Uz len za to, ze vedenie (Bartomeu) si zabepeci firmu na ohovaranie najlepsich hracov by si zasluzil hnat svinskym krokom, nehladiac na jeho dalsie financne machinacie....z toho mi vychadza, ze socios su bud jebnuti, alebo z toho tiez nieco maju......
2020-06-28 14:32:57
Ale kdeze, vsetko je v poriadku. Teo vam vysvetli ake je toto vedenie uzasne
2020-06-28 14:39:49
A napriek všetkému si Barto dobačuje až dokonca, pretože všetku moc má len on a socios nie sú schopný niečo zmeniť.
2020-06-28 15:59:06
Len aby jedného dňa tomu Bartovy niekto nevypálil dom.
2020-06-28 20:11:38
NAJHORŠÍ OBCHOD STOROČIA!!
Predáme Arthura, hráča ktorý má obrovský potenciál, je mladý a do Barcelony sa hodí typovo, OK prvú polovicu bol celkom fajn, veľký progess oproti minulej sezóne ale potom zranení moc vo forme nebol (lepšie povedané bol dosť zlý) ale to je u hráčov bežné napr. koľko trvalo Pogbovi v UTD zápasov, kým sa dostal na tú úroveň kde bol predtým + u mladých hráčov sú výpadky formy bežná vec ktorá sa vekom spraví, ani taký náš miláčik De Jong nebol celú sezónu top. A VEDENIE ho ide vymeniť za Pjanića, hráča ktorý ma 31 rokov tuto sezónu je ultra tragický ( ako celý Juventus) absolutne sa tu nehodí, keďže to je hráč ktorý tvorí z hĺbky poľa, tak je nám úplne nepotrebný pretože na tejto pozícii máme dvoch výborných hráčov a troch hráčov na jeden post je úplne k ničomu.
Strácam vieru v tento klub kvôli tomuto ochodu. TOTÁLNA HANBA!!! Ale takéto obdobie muselo prísť, už sme boli dlho na vrchole.
2020-06-28 20:32:16
https://s.amsu.ng/... krasne vyznacuje logiku nasho vedenia
2020-06-28 20:39:16
Predať hráča, ktorého snom je hrať za Barcu (vidno to aj na výške jeho platu) a po dvoch rokoch ho odtiaľ doslava vykopnúť je hnus. Tak napr taký Raki či Vidal zarábajú viac ako dvojnásobok, Busi trojnásobok v porovnaní s Arthurom. O mladom De Jongovi ani nehovorím... Na to, že prišiel z iného sveta a teda Južnej Ameriky sa etabloval v týme podľa mňa až veľmi dobre. To že tu príde neperspektívny Miralen ma štve ale to, že tohto chalana doslova len a len využili je nechutné. Podľa mňa sa z toho tak skoro nespamätá a hlava mu teraz isto "nepôjde". V 21 si splnil sen a v 23 je po všetkom...
2020-06-29 08:48:58
Jeden z najlepších nákupov a talentov za posledné roky si necháme takto ujsť. Jednajú s ním ako s kusom tovaru.
Ináč tie reklamy s tými hnilými nehtami sú tu fakt chutné.
2020-06-29 09:54:35
Komentár bol vymazaný kvôli porušeniu kódexu diskutujúceho.
2020-06-29 10:46:36
#Bartomeuout... jedine takto sa ešte dokáže FCB zachrániť
2020-06-29 12:01:20
Nemal v poslednej dobe najlepšiu formu, ale je mi luto, že odchadza. Ked bol vo forme tak hral vyborne a je jeden z mala, ktori naozaj maju v hre to barcelonske DNA. Predstavoval som si ho ako budúcnosť našej zálohy, spolu s Puigom a De Jongom. Momentálne vidím budúcnosť nášho klubu na konkrétnych postoch takto:

Ter Stegen - Semedo, Lenglet, ?, ? - De Jong, Puig, ? - Fati, ?,? ..................tych otaznikov tam je strasne vela, v podstate mame len par hračov, s ktorými možeme ratať v horizonte cca 5 rokov do základnej zostavy..a to ten Fati s Puigom tiež nie sú istí...Arthur mal byť podla mna jednym z nich tiež.

Ved si vezimte, že o 5 rokov tu zo sučasneho kadra už nebudu Pique, zrejme Umtiti, Alba, Busquets, Rakitič, Vidal, Pjanič, Messi, Suarez, Griezmann...cela kostra timu pojde preč, pri najlepšom na lavičku.
2020-06-30 15:21:08
K príspevku LaBrie- Uz len za to, ze vedenie (Bartomeu) si zabepeci firmu na ohovaranie najlepsich hracov by si zasluzil hnat svinskym krokom, nehladiac na jeho dalsie financne machinacie....z toho mi vychadza, ze socios su bud jebnuti, alebo z toho tiez nieco maju......

Nedá mi sa nevyjadriť k tomuto primitívnemu názoru. Som socios cca 3 roky a na základe reálnych skúseností je jasné že radoví socios nemajú žiadnu možnosť vstúpiť do procesu odvolania vedenia. Nakoľko stanovy jasne definujú volebné obdobie, ktoré nie je možné zmeniť. Celá ta pozlátka o vedení klubu socios je nezmysel a klub je vedený úzkou skupinou Bartomeových ľudí. Takže naozaj sa niečo môže zmeniť až oficialne o rok pri voľbách. A aj na nich mi príde hlas sociosov možno až druhoradý. Teda sme hlavne na platenie klubového poplatku a môžeme sa zúčastniť hlasovania. Lenže priamo v Barcelone nikto nezaručí že všetky hlasy budú proti, alebo za vhodného kandidáta. Ich lobing vopred určí a nasmeruje aj množstvo nerozhodných socios. Na záver potvrdzujem že nikto zo socios z profitovania Bartomea nič nemá. Pre radového sociosa je ta zľava na vsupenky a podujatia FCB.