Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2020-07-01 07:24:41
Tak tymto rozhovorom to zabil. Doteraz som mu celkom veril, ale tieto alibisticke sracky, co dal, tak je uz vazne hnus.
2020-07-01 07:25:31
Na rovinu mohol povedat,ze sa pokakal od strachu dat najslabsieho hraca na ihrisku Suareza dole,lebo je to Messiho najlepsi kamarat a bal sa Messiho.Suarez by bol vcera pri normalnom trenerovi,z ktoreho vyzaruje respekt v 50minute vystriedany...jednoznacne najslabsi hrac,keby ze tycku zabijem do zeme pred ich 16-tkou tak ta aspon nic nepokazi??
Marian Premium
2020-07-01 07:34:33
Odpovede mimo realitu.
2020-07-01 07:38:42
Nerád píšem negatívne komentáre ale dnes musím jedine čo bolo v tomto zápase pozitívne bol Puig.
Nechápem prečo keď mi proste musíme vyhrať nestriedal či už Ansuho skôr alebo Griezmanna za tragického Suareza, čoho sa bál?
Zálohu trebalo prestriedať veď vidal už tahal nohy za sebou (odmakal toho strašne veľa).
Máme 5 striedaní a nevyužijeme toho ...
Už nech sa vymení vedenie a nech príde ten Xavi
2020-07-01 07:48:22
Tak ty si inde Setien
2020-07-01 07:53:51
Suarez včera najhorší hráč, ale to je to, že Suarez vie dať gól z každej pozície, on je hráč do 16, preto ho nestriedal, mohol kedykoľvek streliť gól, čo sa bohužiaľ nestalo. Zápas bol nudný, skoro som zaspal, ale čo sa dá čakať, keď skoro každý zápas hráte proti betonu, čo som sledoval Real, tak proti ním nikto nehral betón. K Setiénovi, ja mu verím, ALE prišiel v ten najhorší čas, kedy Barca robí debilné prestupy, vekový priemer je 30 rokov a on chce hrať rýchly, krásny futbal. Ak by tu zostal 5 sezón a prestaval by tím, tak ja nemám problém aby tu zostal. Tréneri by nemali byť po roku, alebo po polroky vyhadzovaný. Pretože, keď nejaký tréner hrál nudný, pomalý, nechutný futbal čo, vyhráva tituly týmto spôsobom, tréner nemôže zmeniť celú taktiki za polroka, to sa nedá proste. V tomto klube je ten problém, že ak nemáme titul, ideš preč, ale tento klub už nemá na ligový titul, keďže tu je o dosť silný Real. K striedaniam, tiež to nechápem, ale tak, čo môžme robiť? A k rozhodcom sa nechcem vyjadriť, všetci rozhodcovia by si mali dať testy, komu fandia a keď hrá napr. Barca, tak aby tam nedali Madritistu, lebo to vie ovplyvniť, mali dať nejakého čo fandí Mallorke.
2020-07-01 08:01:13
podla mna ste vsetci mimo s tym suarezom a nesledovali ste zapas pozorne...suarez vcera neskutocne vela lopt sklepol chrbtom k brane, ale chyba nastala potom, ze sa ten utok nerozvinul...vsetci tu placete, ale ten hrac je neskutocne platny, aj ked sa mu nedari, tak telom prikryje vela lopt, ktore by taky griezman ani neziskal...nebol to jeho najlepsi zapas, ale urcite tolko kritiky je hlupost...a to, ze dal proti celte 2 goly sa uz zabudlo co? kritiku treba aj na messi, ktory ma aktualne poriadne krive nohy, a to z coho daval inokedy goly, dnes ide 1 meter od brany...ked uz tak rovnaky meter na kazdeho
2020-07-01 08:10:07
Teraz sa ukazuje veľkosť trénera. Bohužiaľ na Barcu a na vedenie týchto hráčov nemá. V podstate to len potvrdil týmto rozhovorom. Som si takmer istý, že po včerajšom zápase u nás po sezóne skončil...
2020-07-01 08:33:24
Myslím,že je hotovo. Včera nehrali zle, ale v Barci treba hrať výborne. A tím už na to nemá . To je celé. Je to káder,kde prevažujú veteráni , oni už viac nemôžu .Nemaju dynamiku, rýchlosť, rozohrávajú do plných .Zvykli sme si porovnávať ich s nimi,ale treba ich porovnávať s inými tímami . Lieta tam iba Puig a Semedo, ostatní poklusavaju. Včera som pozeral na mladíkov z MU, šprinty,dravosť. Porovnajte ich s Liverpoolom-trávnik horí.Cela jedna generácia má 32 r. a viac a vysoké platy a žiadna náhrada.Všetci sa pokladajú za nenahraditeľných .Potrva to,kým sa niekto odváži posadiť ich, chcú hrať do 34 rokov.
2020-07-01 08:34:04
ja celkom nechapem ten shitstorm na Suareza. To je ako stonat, ze portugalsky Ronaldo nevie tvorit hru. Treba sa zamysliet kolko lopt vieme dostat do 16 . Vcera ak dobre si pamatam tak jedna strela messiho co tesne obisla tyc, jedna strela vidala (to ale tusim tesne bolo za 16 ale bolo to po peknej akcii ) a okrem toho? Ked suarez dodrbe 5 goloviek tak to pochopim ale pri takejto hre tam moze behat kto chce a nic neurobi lebo nebude mat loptu tam kde ju potrebuje
2020-07-01 08:50:24
Taketo vyrokysom spokojny tu uz boli pred Tebou,no a podla mna skrz vcerajsie vedenie zapasu a nedobre striedania si mal byt odvolany ako trener uz v 50min.trocu si dovolim komentar ku niektorim hracom: aj ked je Messi jednoznacne najlepsi futb.planety,podla mna by si mal dat aj on oddych v niektorych zapasoch. Viem, naviaze na seba niekolko hracov, ale v posl. zapasosh mu nevyjde presna prihravka,nepresna strela, alebo sa neprebije cez 3-4 obrancov moj oblubenec Luis okram min zapasu nehra nic a ked uz nastupildo zakladu,mal byt vystriedany uz v 2hom pol case, vcera ani Vidal nic moc, tiez by som ho bol dal dole, k zalohe len tolko,Puig ziaril byt trenerom tak je v zaklade v kazdom zapase,aby sa este viac zocelil,vcera ako by mal dvoje pluca,k obrane len tolko, skoro kazdy super je rychlostne lepsi ako nasi obrancovia, no a na lavicke sme mali Ftiho, ten schova do z...u Sua aj s Griezmanom dokopy,bol tam aj Braithwaid, no ale trenerovi sa lubili slimaci na ploche,no atak ako zabijal talenty EV, pokracuje to aj dalej,z toho nestridania my vychadzalo len to, ze my gol nechceme dat.
2020-07-01 08:51:17
Ospravedlnujem sa za drobne chyby.
2020-07-01 09:45:47
Bartomeu a jeho pätolízači majú šťastie, že na štadión nemôžu chodiť ľudia. Verím, že by mu až do konca sezóny mávali bielymi vreckovkami na rezignáciu. Bartomeu, Abidal aj Setien nech si pobalia kufre. Čím skôr, tým lepšie.
Je ostuda, že v takomto dôležitom zápase strieda až koncom zápasu. Mal tam skúsiť dať plnú paľbu a zariskovať. Ale na to asi nemá už gule. Barcelona potrebuje moderného progresívneho trénera s víziou a rovnakého prezidenta.
Do konca sezóny nech hrajú mladíci, to by som videl ako nejaké pozitívum.
2020-07-01 10:01:20
Včerajška zostava podľa veku: Alba 31, Pique 33, Busi 33, Raki 32, Vidal 33, Leo 33, Suárez 33. Sedem hráčov nad 30 r ., štyria 33 r., dvaja 32 r., jeden 31 r. To nejde, takí veteráni môžu byť v tíme traja kvôli skúsenostiam , nie siedmi!!!
2020-07-01 14:56:04
prejebat titul v 5 zapasoch a povedat ze je celkom spokojny :D barcelona je je cisty vtip