Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2020-08-10 11:55:51
:D :D :D :D :D :D Toto asi nepotrebuje ani komentár.
2020-08-10 13:01:22
Ani zďaleka sme nekontrolovali hru v 2. polčase. Veď sme mali menšie % držanie lopty, tak aká kontrola a hra na istotu??? Zase sme hrali len ten svoj profesorský futbal a keby proti nám nebol slabý Neapol, ale niekto silnejší, tak by to dopadlo rovnako ako v Ríme a v Liverpoole. Neapol len za 2. polčas vystrelilo na nás 14 striel a vďaka tomu, že nevedia mieriť, tak len 2 išli na Stegiho. My sme dokázali len 1 strelu a aj to mimo bránky. Verte tomu, že ak niečo také ukážu v zápase s Bayernom, tak je to náš koniec. Dosť pochybujem, že Lewandovski nebude mať svoj deň a bude naschvál strieľať mimo.
2020-08-10 13:10:52
Nataca sa Rakuten serie z tejto sezony?
Marian Premium
2020-08-10 13:38:35
Ale vyzeralo to, že chcú urobiť zo seba idiotov...
2020-08-10 14:47:49
ze kontrolovali hru?? DDDDD .....keby milikov gol platil alebo by dali gol na 3:2 co bolo celkom realne!!!!!......potom barcelona zacina "šaskarit" na cele s piquem :D ...na 80 % by to skoncilo 3:3 !!!!!!....takze netrepte o nejakej "KONTROLE" 2 polcasu lol
2020-08-10 14:53:03
Práveže zo seba idiotov urobili, lebo odohrali taký istý zápas, ako s Liverpoolom doma. My sme len mali šťastie, že Neapol nedal góly, lebo nás neskutočne tlačili. Hlavne v tom druhom polčase. Strašná slabota a polovica mužstva tu nemá čo robiť a pod Giardiolom by si ani neprdli.