Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2020-08-15 21:19:41
Nevidím to tak pesimisticky. Treba sa však "zbaviť slimákov", nemusíme byť v platoch "viac ako klub", stačí keď budeme odmeňovať podľa výkonov, nie podľa mena. A v akadémii máme kopec talentu ???. Nechápem Setiena, že nenasadil Puiga, najlepšieho stredového hráča s DNA nášho klubu Barça po reštarte, Fati dostal lekciu v 70', keď si prišiel vyžrať neúspech ?. Mal som prehnané očakávania od Setiena po jeho príchode v januári, rečí mal ako koza bobkov, nedokázal absolútne nič...
Najviac mi je ľúto Messiho, ktorý je najlepší v histórii futbalu, ale musí ťahať celý klub na ihrisku, marketingovo a ostatní (Suárez, Umtiti, Rakitić, Alba, Busquets, Vidal) sa iba posadia na voz a čakajú, že Messi to donekonečna bude makať na platy iných. Dúfam, že príde odvážny tréner s barcelonskou DNA, urobí sa totálny návrat k behavému futbalu a vrátime sa tam, kam patríme. Nech Champions League vyhrá Manchester City, predčasné voľby nech vyhrá Font a Pep Guardiola sa vráti ako coach Dream Team II. ?
2020-08-15 21:25:25
Po takom fiasku sa už musí dačo stáť satna konečne pochopila aj keď neskoro ale predsa že ak nebudú hrávať mlady tak už mesi a barca nič nevyhrá aj som čakal po dobrých výkonoch mladíkov že si zahrajú a nič škoda je pravda že tréner mal dať ale skúste si zobrať toto ste v praci šéf vás platí zato čo vám povie no pošlete ho do riti ne spraviťe čo chce lebo ste zato platený škoda že Barto sa nerozumie futbalu a bral to len ako biznis škoda ale barcelone budem fandiť ďalej lebo verím že opäť raz sa nás začnú báť súperi
2020-08-15 21:53:47
Taky Luka Modric suhlasi so znizenim platu aby klubu co najviac financne pomohol. A nasi radsej budu vyciciavat klub do konca zmluvy
2020-08-15 22:08:23
Pozerám Lyon-City, videl som všetky zápasy štvrťfinále LM aj EL a musím skonštatovať, že všetci okrem našich hrajú behavý futbal, makajú a naši sa len prechádzajú v pokluse so snahou hrať ako bago na tréningu. Tvrdosť v súbojoch neznámy pojem, kondícia asi tak do 15 . minúty, nič moderného. Bohužiaľ, inak to dopadnúť asi ani nemohlo, Bayern nám nastavil zrkadlo krutej reality. Teraz som zvedavý na veľké slová Barta o zmenách, mali by prísť zhora ním a jeho kumpánmi počnúc, Abidalom pokračujúc, Setíénom a polovicou kádra končiac. Puig, Fati, Araujo, Todibo, Trincao, Pedri, Monchu, Aleňa, možno som na niekoho z mladých zabudol, musia dostať šancu hrať oveľa viac aj za cenu, že pár rokov nič nevyhráme, skončiť by mali nákupy o ničom a hľadať talenty a nie stomiliónové omyly.
2020-08-15 22:38:12
Obmena, reštart a návrat na výslnie. Doba? Teraz neznáma... Mimo tému, pozerám City Lyon, taký Sterling by sa nám hodil, rýchly, nebojí sa 1 na 1, dokáže sa presadiť, nahrať, toto nám v Barcelone chýba, v minulosti technická vyspelosť, individuálne všetci skvelí, teraz nikto okrem Messiho, občas Fatiho a včera 1x aj Suaréza nedokáže infividuálne 1 na 1 prejsť. Zabudol som aj na Puiga, ale toho Setién nepochopiteľne ignoroval...
2020-08-15 22:51:56
Náš pád začal, keď Neymar odišiel pred 3 rokmi. Nafúkaná primadona, išiel po prachoch a teraz všetci túžia po jeho návrate. Nereálne, kto by utiahol platiť MSN, no nikto ?. Minuli sme 500 mil.€ na Dembélého, Coutinha a Griezmanna a nedali sme priestor mladým puškám Puig, Fati, Pérez a pod. Chýba nám absolútne všetko, rozumné vedenie, bystré športové riaditeľstvo, tréner s Barça DNA, oddaní hráči a Leo to 3 roky musel ťahať aj za všetkých ostatných. Bayern nám ukázal, že aj za menej peňazí sa dá naolejovať dobrý stroj ?
2020-08-15 23:30:34
Ahojte, s kamarátmi sme sa rozhodli založiť stránku na FB, ktorá by bližšie informovala o akutalnom diani v klube, ak máte chuť a čas tak určite nás podporte https://www.facebook.com/...
2020-08-15 23:50:06
Nasa revolucia sa praveze bude niest v znameni financnych prijmov. Predame velke mena a zacneme s mladymi.
No, teda, tak by to davalo zmysel, ale ako to urobia pani, to uz je vo hviezdach
2020-08-15 23:54:58
prvy realny nazor od vcera, a nie preto ze to “pisala
2020-08-16 03:53:53
Už som to tu v tejto sezóne viackrát napísal Guardiola by sa mal vrátiť aby postavil Barcu zase na nohy...