Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2020-08-16 06:56:27
Totalne nerealne. Inter nechcel zaplatit ani plat 12m ktory si pytal Cavani. :D
2020-08-16 07:58:20
Nech ide!Bohužiaľ,už by mi to ľúto nebolo.Popravde bol pri všetkých legendárnych výpraskoch doslova a do písmena neviditeľný,takže takto na hovno môžu v pohode hrať aj bez neho.A ja sa nebudem musieť pozerať na doslova biednu show najlepšieho futbalistu sveta!
2020-08-16 08:11:27
bol by blby ked by sa siel zakopat do talianska do interu na konci kariery ,,jedine do city k pepovi ten by vedel z neho vytazit 100% a konecne by ukazal mudrlantom ktori tvrdia ze v anglicku by si ani neprdol
Marian Premium
2020-08-16 08:14:01
To v týchto zápasoch je biedna show celého mužstva a herného systému, nielen Lea. Jeho schopnosti sú v takýchto zápasoch paralyzované. Vtedy potrebuješ podporu, ktorá inokedy nie je natoľko potrebná, aby si sám rozhodol záppas.
2020-08-16 08:22:34
Médiá nás zase budu kŕmiť odpadom. Prečo zrovna Inter? To nech radšej ide do Nemecka alebo Anglicka.
2020-08-16 08:29:12
Inter je lakomi klub a čaká že Messiho získajú zadarmo ale není to nereálne lebo Messi možno ani nepredĺži.A možno by bolo lepšie ho aj predať veď ma už 33 má svoju kvalitu ale tá už nieje taká markantný ako pred tromi rokmi starne a možno je čas ešte dačo vyťažiť n a predaji a odľahčiť od jeho platu ktorý je brutalny.Jeho éra sa tiež končí ako ronaldova a treba budovať asi mužstvo nanovo nie závislé na jednom hráčovi.Messi je legenda a navždy ostane najlepší hráč sveta ale už sa nedarí okolo neho skĺbiť kvalitu navyše má rád suareza ktorý hráva na úkor lepších a potom to tak aj dopadlo.Proste treba si povedať Messi nemôže ťahať mužstvo sám pred 5 rokmi tu mal iniestu xaviho a busqetsa alvesa bol podporovaný kvalitou ale teraz už to berie všetko na seba a to ho stálo tituly s mužstvom a stratil roky min 3.Som zvedavý čo idú spravit vo vedení ale toto mužstvo treba predbudovat a ak by mal Messi aj ostať musí ísť s platom dole veľmi lebo toto zaťažuje klub velmi.
mito669 Premium
2020-08-16 08:48:21
Neodíde lebo v Barcelone ma svoje zázemie, rodinu, výborná lokalita na život a to nehovorím o prípadnej recovej bariére keby odíde niekde mimo Španielska
2020-08-16 08:53:00
Takové štěstí nemáme a Conte kvete z Eriksena. Že se mu nevrací. Nesnáší líný typy hráčů a nebojí se je dát na lavičku. U Messiho by viděl 1 zápas a sežral by lavičku.
2020-08-16 13:45:56
Médiam pekne jebe! Leo prestupuje do slovanu Bratislava!!!