Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2020-08-30 17:07:47
Klidně bych tomu věřil. Bartomeu je krysa první třídy, prostě politik.
2020-08-30 17:13:36
ja tomu kludne verím, a koľko iných takýchto špinavostí musí byť vo vnútri klubu, že sa Leovi ani nečudujem..a najväčšia chyba bude ak ho tu budú na silu držať a o rok odíde zadarmo..pri tom našom chorom vedení by som sa tomu ani nečudoval...Barto ďaujeme pekne si zničil projekt Cruyffa a výstavbu Guardioly...tlieskam
2020-08-30 17:15:26
Nerozumiem, dohodol sa s Katarom, aby šejk vyplatil klauzulu? Veď ak šejk chcel, mohol vyplatiť klauzulu bez dohody. A prečo sa dohodol s Katarom? Aby potom nakúpil Coutinha a Dembeleho za ešte viac? A dohodol sa aj s Neymarom, aby chcel odísť? Ja neviem, ale už sa to s tým teoretizovaním preháňa. Bartovi treba nakladať za jasné faily, aj tak je toho dosť.
2020-08-30 17:39:19
S názorem ohledně xaviho souhlasím
2020-08-30 17:46:13
Ach, tieto predvolebne kortesacky...a este k tomu kauza Messi....vidim, ze v Barcelone sa vari kvalitny madarsky cipos gulas.....
8JK8 Premium
2020-08-30 17:46:27
Benditto sa mi teda páči o dosť viac ako Font
2020-08-30 18:12:42
Tak poďme si to rozobrať

Vedenie sľubovalo športový projekt kt. Barcu posunie na úroveň, kde bola pred 6 rokmi.?‍♂️

Výsledok nášho vedenia je niečo nádherné.?‍♂️
Začneme
Suarez
Dozvedieť sa po telefóne že končí ozaj naprosto profesionálne ???‍♂️

Neymar super práca a dohoda s Qutarom a prišli sme o ľavé krídlo kde do dnešného dňa není náhrada.?‍♂️

Coutinho super hráč 150mega a pošleme ho na hosťovanie lebo ho nevieme dať na jeho pozíciu a radšej ho pošleme preč a príde ako víťaz LM??‍♂️

Dembele
Škoda tých zranení ale potenciál v ňom vidím aj rýchlosť a aj strela super. ?

Griezmann
Hrotový útočník a dáme ho na krídlo kde je stratený ?‍♂️?‍♂️?‍♂️a este za ake peniaze ?‍♂️

Veľký výpredaj ako rátam tak rátam este nikto neodišiel ?‍♂️

Ak posledná informácia bola pravdivá a vedenie chcelo poslať griezmanna naspäť do Madridu tak potom nastáva otázka je naše vedenie ešte spôsobilé viesť Milovanú Barcu ?????

Messi ❤️??
Každý sa čuduje prečo chce odísť a mal by ostať v Barce a zapojiť sa do výmeny hráčov? Ale toto uz slibovali pred 3rokmi a žiaden výsledok iba sa z nas stalo AC Miláno kde tiež boli v jednom eoku skoro vaetci okolo 30tky a viac a kde sú teraz?

Ja osobne si myslím že Messi by mal ostať ale viem že rozhodnutie pre necháme všetci jemu lebo za to všetko čo pre Barcu spravil si zaslúži odchod aj s najväčšou poctou od všetkých a dúfam zápas kde sa ukážu všetky legendy čo s ním hrali myslím Xavi Puyol Iniesta Valdes Ronaldinho Deco Henry Ibrahimovic Eto a ostatný ?❤️?❤️?❤️?
Barce už Messi nedlhuje nič za to čím si prešiel posledné 3roky môžeme byť radi že neodišiel skôr ?
Neviem si predstaviť ak Messi odíde ako to bude vyzerať na trávniku lebo naše vedenie minulo nemalé peniaze na posilnenie kádra ale žiaden rozdiel nevidíme.
La Masia naše talenty odchádzajú pomaly zadarmo do iných klubov a potom ich budeme kupovať za koľko??? ?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️
Valverde výmena trénera super tak to sa podarilo a prišiel tréner bez rešpektu a bez taktiky ?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️

Cules na čo sú tam??? ?‍♂️
3 roky zatvárajú oči pred katastrofou a teraz idú riešiť vedenie co robili 3roky??????

Som a budem vždy verný fanúšik Barci len teraz musíme všetci byť trpezlivý ako to celé dopadne.

❤️Visca el Barca ❤️
2020-08-30 18:58:40
Rovnako chválim postrehi Michal
Messi by mal ostať ale keďže to celé sledujeme ako to ide dolu vodou s tým našim športovým projektom, prajeme mu už len odchod ktorý by si zaslúžil. Poznáme ho len s televízneho trávnika a niektorý šťastlivci aj s toho nášho svätostánku ak sa podarilo našetriť no vieme že pre nič odísť určite nechce.
2020-08-30 19:23:54
jinak Barca se snazi dat Lyonu Umtitiho a do kseftu zahrnout Payeta.
2020-08-31 09:38:05
Škoda toho celeho cirkusu,toto si Barca nezaslužila,ani Messi
Toto robia veľké peniaze,ktorych ani Barto nemá nikdy dosť
ale aj hráči vidia len peniaze všade,,a futbal sa vytráca pomaly.
Bayern,liverpol,MC,atd ...,hraju bez veľkych predraženych hráčov.
a hraju futbal,,ako sa má,a čo u nas Barca?????ako hráme už dlho????