Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2020-09-06 08:09:11
tvrdil som to už na začiatku tie messiho privilegia a tie musia skončiť či ostane alebo nie a myslím že nový tréner to da naporiadok ! messi blokoval pracu trenerom preto treba tvrdu ruku ktorá sa ho nezlakne
2020-09-06 08:48:50
Uvidíme ako sa bude Messi chovať v ďalšej sezóne keď mu odídu kamaráti suarez a vidal.Jemne aj rakitic naznačil kto vládol šatni a teraz keď Messi nebude mať najmä suareza nablízku hádam skrotne lebo není až také neviniatko ako sa o ňom píše.Ma príliš veľké privilégiá a vplyv nielen na hru ale na všetko čo sa deje v mužstve a toto by mal koeman napravit.Zacat by mal odobratím kapitanskej pásky a dať ju niekomu kto vie vyburcovať mužstvo aj v krízových situáciách možno Pique alebo stegen.Lebo Messi ako kapitán je slabucky ale ako hráč výnimočný.
2020-09-06 09:32:31
Koaman ako si vtine všetci myslia že spravi poriadok ,on všade ked posobil na klubovej urovni tak nedokazal nić .On bol pan hrač ale trener nič moc
2020-09-06 10:10:40
Presne to tvrdím aj ja Koeman nie je tréner pre Barcu.A čo sa týka Rakitica tak len trepe lebo je urazený.kto by chcel odísť z takého klubu.Leo bude vždy najlepší a preto potrebuje pri sebe len najlepších.vid xavi iniesta puyol vila pedro
2020-09-06 15:20:24
Enrique trénoval Rím 2012 a s Barcou treble mal mužstvo ako vín