Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2020-09-24 06:49:13
Neveril som že sa to stane ale je to tak glhf
2020-09-24 06:49:52
Ani by som neveril ze to takto pekne pojde a tolko hracov odide.
2020-09-24 06:50:51
Ďakujeme za všetko, El Pistolero! Nech sa darí
2020-09-24 06:51:31
Je pekné že odišli Rakitic vidal semedo suarez ale nikto neprišiel ...
2020-09-24 06:52:18
Nakoniec to nevyzerá tak zle s tou budúcnosťou. Traja hráči nad 30 rokov sú preč. S tým, že kalendár bude riadne nabitý a si zahrajú aspoň striedavo viacerí mladí hráči
2020-09-24 06:56:08
no tak jeste ze mu umoznili alespon tu tiskovku... diky za vse luisito ❤️ prvni gol v classicu rok 2014 v 60 min na 2:1 nezapomenu ??
JanyR111 Premium
2020-09-24 06:57:22
Dufam ze ste spokojny kritici !! Som zvedavy ako to pojde ..luisita aj napriek tomu ze mal klesajucu formu bol utocnik ktory dal 20 golov v sezonu v ktorej mal operaciu ..makal ..drel..bojoval...som velmi smutny ze odchadza a v podstate zadarmo a barca osta a bez klasického utocnika !! Ach boze boze nech uz toto vedenie konecne skončí..a vam fanusikom uspechu palte do pi.ce uz a nie sa tu hrate na fanusikov barci vypisujete bludy dobre ze ne 15 rocne deti maju hrat ..jebe.te sa do vyplat a neviem coho ..je to trapne ! Len tolko pekny den ..ja ho mam dnes celkom slusne pokazeny
2020-09-24 07:02:13
?? Zbohom, legenda.
2020-09-24 07:10:29
ked pride depay, tak aj tak pri sucasnej zostave nebude mat zaklad. a koho by ste chceli mat na lavicke depaya, alebo suareza? mohli to spravit tak, ze suareza nechaju este rok a depaya po sezone zadarmo, alebo ked ho uz chceli kupit, tak nemuseli minulu sezonu vyhodit 20M ci kolko za brailweita, ktory odohral par zapasov a teraz bude celu sezonu vysedavat na lavicke, ak sa im ho nepodari predat.
2020-09-24 07:17:53
Nejlepší zprava za poslední dobu hned po vyhazov Setiena. Za mě legenda urcite ne... Ze dal tolik gólů není jeho zásluha, těžil z opravdové legendy v podobě Messiho. Pro Atletico určilte žádná posila vůbec nerozumím tomu, co muselo spadnout Simeonovi na hlavu. Do jeho koncepce vůbec nezapadá. Je pomalý a porad se valí po zemi. Nevrací se, vyklusava. Ale abyste se vy, jeho slepí zastánci nezbláznili, rad budu vzpomínat na trio MSN, které lákalo rekordy. Ty kluci si rozuměli a jejich fotbal bavil. Na tohle budu rad vzpomínat. Ale pokud jde o “S” samotné, mam horkou pachut v puse. Hodí se do MLS, do španělské ligy urcite ne. V každém případě, ať se mu dal daří a zůstane dlouho zdravy. A ať najde znovu radost z fotbalu, i když v době covidove je tohle asi až na posledním miste...
2020-09-24 07:31:19
Sice se omladí kádr,což je dobře.... ale vyhnat z klubu takoveho hráče jak prašivého psa toje je hnus. Takovej hrač si zasloužil odejit normalním přestupem nebo po vyprsení smlouvy. To jak se kněmu zachovali je na blití.
2020-09-24 07:46:54
paradoxne on mi az tak nevadil.......zas vraviet ze nehral nic je scestne.........vsade kde bol tie cial mal nadpriemernea to je jasna matematika!!!!!!......jedinaaa chyba bola mozno skupinkovanie "zasluzilych" hracov + v dnesnom futbale ak sa nestahuje jeden hrac to sa este u messiho da chapat ale dvaja bez presingu to sa dnes uz tak jednoducho neda hrat....cize mozme nadavat kolko chceme suarez proste bol top 16nastkovy zabijak.........mne skor vadia hraci ako vidal,umtiti,rakitic,pique, alba,roberto....toto boli a su hraci z "choreho" jadra ktore trebalo vymenit))
2020-09-24 08:11:33
Myslim si,že Luis by stále byl u nás platný...
A když by přistoupil na ten samej plat,co má u atletů ,tak nebylo o čem.
Jsem zvedavej,kdo nakonec skončí u nás v útoku......potěš koště......
2020-09-24 08:22:21
Žasnem čo tu niektorí píšu ? Akože vy ste nepozerali Barcelonu posledné sezóny ? Taký je futbal. Suaréz hral veľmi slabo posledné dve sezóny. Ten úspech, čo tu dosiahol mu nikto neberie a kto Barcelonu pozeral/pozerá na to nikdy nezabudne. Ale výkonnostne už na Barcelonu nemal. Keby sa hralo za úspechy, tak by mohol ešte hrať Puyol, Iniesta, Xavi, Villa atď. A mám pocit, že by ešte lepšie hrali, ako polovica našich hráčov. Koeaman sa mi čo sa zostavy týka veľmi nepáči, ale aspoň odišlo niekoľko hráčom a povedal im priamo, že s nimi nepočíta. A predať/skončiť/odísť by mali aj Pique, Lenglet, Roberto, Busquets, Griezmann, Firpo, Umtiti a vyzerá to aj na Braithwaite. Ale v tom našom bordeli vo vedení nemôžeme čakať nič svetoborné.
2020-09-24 08:44:26
Čakal som veľkú revolúciu nastala menšia aj keď už vyzeralo, že nebude žiadna. Škoda že skoro žiadna revolúcia nenastala v základe. Každopádne ďalšie zmeny (odchody) by už mohli byť na škodu. Po sezóne určite skončí Messi a predpokladám že aj Sergio B. a Pique.
tunno Premium
2020-09-24 08:44:32
A teraz kupime Depaya, ktory hral hrot len v par zapasoch repre.
2020-09-24 08:55:43
Veľké ďakujeme, myslím si že odchádza ešte v čase keď sa na neho bude spomínať v dobrom... podľa mňa o jeho klesajúcich kvalitách vypovedá najlepšie suma za ktorú odchádza, lebo rokovania mi prídu v tom štýle že sa o neho tímy nebijú že ho chcú preplatiť, ale skôr tak že zadarmo keď príde tak skúsime možno mu ešte pôjde karta...
2020-09-24 09:19:40
Je mi ho ľúto ale na druhej strane keby mali hráči ako Busquets, Pique, Suarez a Rakitič troška sebareflexie, mohli odísť skôr a mať krásnu rozlúčku na plnom štadióne. Treba si brať príklad od Iniestu a Xaviho. Na nich nebol ani pocítiť pokles výkonnosti a i napriek tomu vedeli, že dosiahli dostatočný vek na to, aby uvoľnili miesto mladšej generácii.
2020-09-24 09:46:09
I když se mi kolikrát jeho styl nelíbil a netrefil i jasnou tutovku, tak pak přišel vždy gól, co si budu pamatovat a uměl jen on. Ten tým je psychicky narušený, kdy 3x za sebou dostal dardu a není to o tom, že by ani tak na to neměl (prohra ano, debakl ne), ale je to o hlavě poslední dobou. Chce to obměnit, co nejvíc kádr, aby tam nebylo v hlavě furt: musíme odčinit Řím, Liverpool, Bayern. Prostě jen čistej štít a hrát naplno bez svazaných rukou. I proto je lepší, že Suarez už končí. I kdyby rok zvládl. Další rok skončí snad Busq, třeba Pique a Alba s Messim a může se zase pracovat.
2020-09-24 10:49:49
Braithwaite si už brúsi zuby na číslo 9 ?
Keď nevyšla Messiho 10tka ?
2020-09-24 11:48:32
Proč radši neprodali Griezmana ? Proč Suareza ? Ted sme aktuálně bez jediného hrotového útočníka.
Marian Premium
2020-09-24 12:06:57
Keď som bol v 2016 na Camp Nou, dali sme v zápase 6 gólov. MSN- M 1 gól, S 4 góly, N 1 gól. Vidieť ich troch spolu naživo bol úžasný zážitok. Sua, vďaka za všetky góly a asistencie, ktorými si potvrdil svoju extratriedu. Buď šťastný a zdravý!
2020-09-24 12:13:27
Niektori by tu este dodnes chceli mat zostavu z roku 2010 lebo legendy :DDDDD
2020-09-24 13:46:00
Suarezovi patri vdaka za goly a tituly. Uprimne, uz nastal cas odist. Zial sa to mohlo zaobist bez vsetkej tej dramy, to je ale svet v akom zijeme, staci sa pozriet na ten odpad v miestnej diskusii, ked si vacsina z nas mysli, ze si zasluzime, aby nas klub splnal vyssie moralne kriteria, zroven kydme na vsetky strany, tak asi sme na omyle.
Vela stastia Suarezovi, snad okrem zapasov proti Barce?
2020-09-24 20:40:02
Luis, ďakujeme ti veľmi. :) Si legenda Barcelony a navždy si zapísaný do histórie. Tak ešte raz, vďaka a nech sa ti darí v hlavnom meste.