Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2020-10-05 00:25:55
Toľko nepresných prihrávok som od Barcy velmi dlho nevidel, všetci doradu vkuse nepresnosti niekedy aj ked ich nepressovali a nahrávali len na 3 metre... total nesústredenosť alebo nechápem
2020-10-05 00:51:29
Nejhorší? Jednoznačně celá pravá strana!. Nejhorší? Koemanovo tragické uplně blbé střídání. Tohle bylo nejhorší v tomhle zápasu :). Zápas to nebyl špatný aspon se hrálo nahoru dolu. Sance na obou stranách Sevilla asi o trochu lepší :). Těžší soupeř by nás při tomhle fotbalu opět sfouknul, a trestal by vše :). Ale nebudu soudit po třech zápasech kdy se to celé jede zase od znova :).
2020-10-05 05:58:22
Najlepšie: do posledných minút sa snažili strhnúť víťazstvo na svoju stranu. Najhoršie: De Jong a jeho katastrofálna rozohrávka a strata lôpt,mal byť jednoznačne vystriedany.A dúfam , že Koeman už našiel miesto pre Griezmana a to je lavička,alebo tribúna.
2020-10-05 06:14:41
Najlepsie-Aruajo,myslim ze ho budeme moct bez problemov vyuzivat bez toho ab y to bola len nudzova nahrada(ten nestastny dotyk ked od neho isla lopta do brvna to sa proste stane)
Najhorsie-znova sa ukazala stara bolest ze ked su hraci pod tlakom presingu a dostupovania nasa kombinacna hra ma vazne trhliny.Druha vec,uz si ani nepametam kedy bol taky chaos v pozicnom usporiadani hracov na nezmyselnych miestach ako poslednych 25minut.To uz bola vyslovene hra na nahodu.
2020-10-05 06:17:51
Včerajší výkon mi pripomenul koniec predchádzajúcej sezóny. Rozohrávky do šírky, dozadu a neschopnosť niečo vymyslieť. Nechápem, prečo Koeman neustále do základu trepe Griezmanna. Je to niečo strašné na neho pozerať, ako sa bezcieľne potuluje po trávniku a už keď sa k nemu dostane lopta, tak sa to od neho odráža ako od pňa. O presnosti prihrávky ani nehovorí. Nepresnosťou prihrávok ho včera však prekonali De Jong , Busquets a Fati. Toľko nepresných prihrávok, to som už v hre Barci dlho nevidel. Celkovo včerajší zápas ma veľmi nenadchol!!!
2020-10-05 06:37:33
Zdálo se mi to nebo byl Messi včera totálně bez zájmu o hru. Nebo jen vyšťavenej z předchozích zápasů?
2020-10-05 07:00:07
striedania naozaj nevysli. akonahle odisiel fati, v utoku sme boli bezzubi. dembo a puig sa tam doslova pytali..vcera si aj leo pytal lavicku dost intenzivne. unava sa vsak musela dostavit..inak dest ukazal, ze by mohol byt platny.
2020-10-05 07:03:25
Zase sa ukazalo, ze Griez nema miesto v zaklade, s nikym si nerozumie a nevie sa presadit. 1 na 1 je bezradny. A DeJong, keby nebol holandan, asi by uz sedel, ale pride mi, ze je dost pretlacany. Busy by mal prepustit minuty Puigovi, pretoze pri tychto rychlich muzstvach nema narok. A som zvedavy, ako dlho vydrzi nasa obrana tuto zataz, kedze nema s kym rotovat.
2020-10-05 07:18:29
Líbili se mi Araujo a Dest. Araujo pusobil klidně, nekazil. Dest na to že nastoupil nalevo a po třech dnech v týmu zahrál dobře, nebál se hrát s balonem. Jen tak dál. Naopak Busquets byl příšernej, ztráty balonu, nesmyslný přihrávky... Doufám, že po repre pauze půjde na lavičku místo kohokoli. DeJong se do toho musi dostat, proti Celte výbornej, vcera mu to nevyšlo. O Griezovi nemluvim, to je furt to stejný. Ta statistika, kdy ve 40! minutě nešel jeho stranou jedinej útok... :-( doufám, že s příchodem Desta napravo se to změní.
AndreasGerardi Premium
2020-10-05 07:54:01
Treba si uvedomiť, že Sevilla je víťaz EL , v superpohári Bayern skoro zdolala a bola lepšia , mali dobrú sezónu. Barcelona mala presný opak kde ešte pred mesiacom to vyzeralo, že bude zle nedobre. Koeman mal na prípravu ani nie mesiac a už po troch prvých zápasoch je vidieť jasná zmena. Včera bol zápas blbec kde viac chceli ako hrali. Ale podstatné je, že aj v 85 minúte hrali dopredu, nedržali výsledok a chceli vyhrať. To je tá najpodstatnejšia zmena. A čo sa týka De Jonga, ak Busquets bude druhý pivot, Frenkie bude vyzerať slabý lebo nemá s kým hrať. Bus je absolútne nepohyblivy a už aj pozične strašne slabý. Na ňom sa vek preukazuje asi najviac. Veľa nestíha a Frenkie tak musí suplovať aj zaňho a nieje tam, kde by mal byť. Celkovo však som optimista. Prvé dva zápasí ukázali, že to bude určite minimálne herne lepšia sezóna.
tunno Premium
2020-10-05 08:16:41
Najlepsie: Araujo, a slusny start Desta.
Najhorsie: bez schopneho hraca v pravo, bez hrota, bez Puiga, divne striedania.
2020-10-05 08:30:40
V La lige systém Var je využívaný iba na ovplyvňovanie zápasov v prospech Realu .
2020-10-05 09:06:41
slabá hra ,a ja som sa tešil na zápas,cez polčas som prepol aston vila:liverpol 7:2
tam sa hral futbal ako o život,radosť pozerať,poobede MU:Tot , 1:6.to som neni
vobec fanušik Anglicej ligy,,,ale BARCELONY!!!!!!!
2020-10-05 11:17:20
Za celý 1. polčas keď kamera TV ukázala šípky ktorou stranou sa vedúcútoky tak : asi 53% stred + 47% ľavá strana + 0,00% pravá strana. kto je navine že od Roberta ku Griezmannovi nešla ani jdna jediná polta ? Taktika trénera (Griez. brániace krídlo) alebo neochota hráčov hrať aj Griezmannovi a odpísať ho, alebo čo ? 0,00% ! Také číslo som nikdy nevidel. Potom ke´d striedal trincao sa to usadilo asi na 37% pravá strana.
P. S. Messi mimo hru ... Neviem prečo.
2020-10-05 19:16:01
Komana dobre drzia za gule dalsi trener ktory ma klapky na očiach cakam uz kedy toto vedenie pojde preč a konecne dufam ze pride trener ktory si nenecha kafrat do roboty a vedenie ktore sa bude starať o chod klubu a trenera nechaju robiť svoju robotu