Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2020-10-05 10:06:25
Škoda remízy ☹️
2020-10-05 10:14:35
Roberto, Griezmann, De Jong - 5.
Messi - 6
jirkam Premium
2020-10-05 10:19:07
Když dáme do tříclenky Bayern,Sevillu a Barcu 8:2,2:1 a 1:1,tak včerejšek vychází docela pozitivně. Tak jsem si to sam pro sebe ,omluvil
2020-10-05 10:23:52
neto 6? za gol nemohol a to, ze ho obrana dostava svojimi spekmi pod tlak, za to tiez nemoze...
2020-10-05 10:41:55
Araujo podal dobrý výkon, dvakrát vyviezol loptu cez pressing a poslal pass, z čoho bola následne šanca. Som len rád, že ten svoj výkon nezaklincoval gólom, ale tak takéto situácie sa stávajú a našťastie mu to tam nepadlo :D Podľa hodnotenia bol toto Busquetsov najlepší výkon... No tak to sme na tom riadne zle teda. Nepobehol o meter navyše ani raz, pozične častokrát zle, prechádzali cez neho ako keby tam ani nebol. Striedanie Coutinha za Pjaniča som moc nepochopil. Poslať dole najlepšieho hráča na ihrisku a nechať dve DM, ktoré hrali žalostný zápas... Griezmann no koment, ten je zrelý na predaj.
2020-10-05 10:52:36
Údajne vraj Barcelona stále rokuje s lyonom o prestupe depaya .Treba do stredu útočníka lebo ani Messi včera nahral v Tom vstrede schádzal ku coutinovi úplne zbytočne a aj hlbšie do poľa potom chýbal hráč v strede.A potom tu každý vykrikuje že coutinho hra na jeho pozicci lenže Messi nieje záložník ale útočník pani pod pepom hral krídlo alebo keď sa zranil etoo tak stredného útočníka falošnú 9 .Lenže to čo hrá Messi teraz nieje ani jedno ani druhé a tak v predu nemá Barcelona relatívne dvoch útočníkov kedze griezman je momentálne knicomu.Messi hral všetko po valverdem a pod setienom ale teraz už nemusí sú tam hráči ktorý mu tú prihrávku poslu.
2020-10-05 10:56:56
ale prosim vas uznajte ze toto je zlepsenie o 100 % oproti poslednym 3 rokom!!!!!.......uz to apson roztahuju na ciary a nielen jak barani cez stred a aspon behaju))......ci chcete alebo nie novy hraci dali ako take ozivenie ...........lenze my sme zvyknuty na barcu a hru xavi, iniesta, ronaldinho, alves, eto atd atd)) to potom tazko lol
2020-10-05 11:12:30
Chápete někdo ten portál WhoScored?
Jak může mít Griezmann lepší hodnocení než Araujo ???
2020-10-05 11:22:59
ten sofascore dává známky podle jmen a ne podle toho co hráči skutečně předvedli :-/
2020-10-05 11:35:00
Ve mě se to takněja bije.Na jednu stranu mi vadí,že nedostává šanci Puig a Dembelé,ale na druhou stranu sem rád ,že dostávají šanci Pedri a Trincao.Nevím,jak tam vměstnat všechny najednou 4 :).
2020-10-05 13:56:39
De Jong přišel hodněkrát o míč jenom proto, že mu Alba několikrát přihrál, když okolo něho stáli 3 hráči a okamžitě ho napadali. Tim ho neomlouvam, jen že i Alba tomu přispěl
2020-10-05 15:33:49
Griezman 2 Leo 2,5 Roberto 0 Busi 3 de Jong 2,5 Coutinho 4,5 zvyšok 2,5 okrem Arauja a Desta
2020-10-05 16:10:15
Názor odborníka:
slabučký zápas, na to, že hrali dva tímy ašpirujúce na titul v lige. Nevidel som žiadnu dynamiku, Sevilla bezzubá a Barcelona sterilná ako za čias Valverdeho so Setiénom. Neskutočne ľahké straty lôpt po pokazených prihrávkach na oboch stranách, až sa mi nechcelo veriť, že pozerám šláger kola.

Naša pravá strana opäť nula bodov, teda hlavne v prvom polčase. Tak trochu som očakával nasadenie Dembeleho, ale ani to sa nesplnilo. Ktovie, čo je s tým chlapcom. Alebo s trénerom?

Jediné dve pozitíva včerajšieho zápasu: Araujo a Dest. Prvý menovaný za pomerne kvalitný výkon, takmer bez chýb. Druhý na to, že prišiel doslova z letiska, odohral solídny zápas, je to prísľub do budúcnosti.

Teraz reprezentačná prestávka, ostáva nám len dúfať, že žiadny z hráčov nepríde nakazený, čo by mohlo mať fatálne následky na vývoj v ligovej tabuľke (viď prípad Neapola, či Liverpoolu - bez Maného a (možno) Thiaga zhoreli ako fakľa).

Teším sa na najbližší zápas ??