Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2020-10-18 18:51:44
Chápu jejich nenávist k bartovi, ale nic stím neudělají. Měli by se hlavně soustředit na hraní a hrát co nejlépe a neřešit pod kým hrají. Hrají pro klub jako je Barcelona ne pro Barta.
2020-10-18 18:58:54
Ja nechápem, ako je toto vôbec možné. Barca podpísala s hráčmi zmluvu, dohodli sa na nejakom plate. Ak nemajú ani na platy aktuálnych hráčov, nemali v lete kupovať žiadnu posilu a šetriť. Hráči predsa nemôžu za to, že Bartomeu rozbil peniaze za predražené nákupy.

Teraz zrejme Barcelona jednostranne zníži ich platy o 30% a bude sa s hráčmi súdiť?

Potom naozaj treba veriť v profesionalitu hráčov, lebo ja by som nedokázal hrať naplno a so srdcom za klub, v ktorom som nespokojný a s ktorým sa súdim
2020-10-18 19:03:58
Pokým toto vedenie neodíde tak v Barce nebude futbal aj vzťahy Club&Hráči musí fungovať na 100% inak to bude taky futbal že veľa z vás sa na to nebude pozerať.
Aj keď hráči majú platy ako majú tak ak im chcú znižovať platy tak pri jednaní a nie len tak od stola.
2020-10-18 19:05:06
Som prekvapený, že mu neposlali fax.
2020-10-18 19:12:28
Takže jim poslali email, že v nejbližších 15 dní budou řešit plat. Wau, to si dovolili. Vedení nám běžně posílá email o poradách. Než aby obešlo každého zvlášť, informuje všechny lidi a jsou věci, co se musí napsat písemně. Pak půlka lidí zapomene a nebo dělá, že nic neví. Kor když toto je případně i na soud, tudíž logicky to je písemně.
2020-10-18 19:47:47
tu sa ukazuje , ako je to myslene vazne ked tvrdia ako je Barcelona viac ako klub , ako je to srdcova zalezitost..nesuhlasim s vedenim a krokmi ktore sa robia , ale je krizova situacia a hned ako sa ide siahnut na milionove platy hracom , tak , podobne veci idu bokom , hlavne nech nemaju na ucte o milion menej , pri
x nasobnom plate...chapem , ze nikto nechce prist o peniaze , ale je jasne , ze peniaze su na prvom mieste nech zarabas milionov kolko si len predstavis....
2020-10-18 20:01:18
O Bartomeovi si myslim jen to nejhorší,ale z hlediska situaci s prázdnejma stadionama a jejich vlastních výkonech by na snížení platu měli v klidu přestoupit.Pořád to budou velmi slušný milionáři.
Hlavně plat Messiho s Griezmanna je úplně mimo.
2020-10-18 20:28:25
A čo tak fax: "Znížime si ak Ty odstúpiš!"