Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
tunno Premium
2020-10-20 10:30:29
neto, roberto araujo pique dest, puig frenkie/buskec, fati leo/coutinho trincao, breithwaite
2020-10-20 10:34:02
it is my sen but realita will be iná
2020-10-20 10:46:10
já vim, že to je první zápas skupiny... a že se nemá podceňovat soupeř.. ale na tenhle tým by se fakt měl Puig/Aleňa poslat na dýl než 10 minut.
2020-10-20 10:48:06
Ja by som videl rád 2 zmeny. Prvá by bola zmena na bekoch. Radšej by som hral s Firpom ako Robertom. A za druhé zmeniť tú zálohu. K de Jongovi treba niekoho pohyblivejšieho ako Busquetsa. S tým, že Pjanič na tom nie je najlepšie verím, že dá hrať Puiga, alebo Aleňu. Dembo by mal momentálne hrať skôr ako náhradník, aby chytil formu a nesabotoval nám pritom zápasy. Škoda, že je mimo formu, ale ani 4-tvorica Fati-Cou-Trincao-Messi nevyzerá zle, ale myslím, že ak už posadí Griezmanna, tak dá hrať skôr Braithwaiteho.
2020-10-20 10:54:26
To je súťaž o najblbšiu zostavu?
kluc Premium
2020-10-20 10:54:32
No ja by som dal útok Fati-Coutinho-Trincao-Braithwaite, striedania Braithwaite-Griezmann, Fati-Dembele, Coutinho-Messi
2020-10-20 10:55:28
Neto - firpo pique araujo dest - Alena de jong - trincao -puig - fati - breitweite

Nebo ještě někde pedri.
S firpem nevím nevím ale zaslouží si aspoň poločas..

Věřím ze Martin v útoku aspoň 2 góly ? a do základu s nim minimálně do zimy.
2020-10-20 11:07:21
Ja by som dal nasledovnú:

Roberto, Pique, Araujo, Dest
De Jong, Puig
Dembelé, Messi, Fati
Braithwaithe
2020-10-20 11:11:52
dobra rotacia :)
2020-10-20 11:32:46
Neto- Firpo, Araujo, Pique, Dest- De Jong, Puig, Coutinho - Dembélé, Martin B. Messi.
2020-10-20 12:21:22
yes! ;-)
2020-10-20 12:31:34
Nechal by som Lea na lavičke aby si oddýchol. Zostava:Neto,Roberto,Araujo,Lenglet,Dest,De Jong,Puiq,Dembele,Fati,Coutinho,Braithwaite
2020-10-20 13:19:46
Andy89 Premium
2020-10-20 13:34:43
...........................Neto..........................
Dest.....Araujo....Lenglet.....Firpo
................Aleňa........De Jong..........
....Messi........Coutinho.........Fati....
....................Braithwaite...................

Kedy keď nie teraz (pred El Clasicom a proti outsiderovi) by mala byť rotácia, to je že nebudú hrať ideálne všetky naše tri brzdy - Griezmann je jasný, a dúfam, že nenastúpi v základe ani Roberto s Busim. Tým pádom by sme mohli mať konečne živú pravú stranu s Destom a šancu by dostal aj Firpo, kým ešte Alba maróduje :) V 2.polčase by som stiahol Messiho a dal viac minút Trincaovi, a takisto dal šancu aj Puigovi, Dembelemu, Pedrimu a Pjaničovi
2020-10-20 14:12:15
Neto--Dest--Araújo--Lenglet--Firpo--Pjanić--De Jong(Puig)--Dembélé--Coutinho(Pedri)--Fati--Messi(Griezmann)
2020-10-20 15:24:09
messiho by som dnes najradsej videl oddychovat na lavicke, a keby bolo nahodou najhorsie, tak nech nastupi na druhy polcas, alebo od 60tej. ved nas caka el clasico a juve a nemoze hrat Leo kazde 3 dni zapas az do leta.
2020-10-20 16:30:19
Chcel by som takúto zostavu:
Griezmann
Fati - Coutinho. - Dembele Firpo - Langlet - Araujo - Dest
Neto
1. Áno Griezmann - úplne mimo futbalu/nedarí sa mu/ ,,vyhovára”sa ale je tu veľké ,,ALE” dal by som mu poslednú šancu a to hlavne kvôli tomu ,že ak nehrá Messi ,tak úplne inak sa správa na tom ihrisku v dobrom slova zmysle .
2. Dembele - nech mi nikto nehovorí ,že je obojnohý!!! Sami môžte si môžte pozrieť ako sa správa v útoku na ľavej strane (kde nepatrí) a na pravej strane (kde patrí)... obojnohosť môže ísť v prípade strely nie pri pressingu - je ľavák KOEMAN !!!
3. Messi - nemusel by nastúpiť od začiatku, nech si oddýchne ,keďže prídu ešte náročnejšie zápasy a mame dostatok útočníkov (nie síce takých ako on ale dúfam ,že podobných)
4. Pique - taktiež nech si oddýchne ,je to starší hráč ako Messi a prídu ešte dôležitejšie zápasy s ťažšími súpermi (povedzme si na rovinu Ferencvaros je dobrý tím , ale proste nedá sa to porovnávať s hráčmi Barcelony)
5. Araujo - mladý ,rýchly, usilovne plniaci svojho miesta na stopérovi ,je len otázka času ,keď bude nastupovať pravidelne a získa tu sebadôveru aby bol na úrovni Piqueho.
6. Langlet - u mňa klesol neskutočne ,robí nespočetne veľa chýb ,keďže nie je rýchly (stopér) tak tým trpí Brankár. Nemáme iného ľavého stopéra (okrem B-čka)
7. Fati - skvelý, mladý, tvorivý, pravonohý útočník :)
8. Countinho - neviem čo sa s ním porobilo ,ale neže v zápasoch plní najdôležitejšie úlohy pri zakladaní útoku ,dokonca ba je na tom tak kondične dobre (úžas) ,že neveríte vlastným očiam kto to je. Držím palce ;).