Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2020-10-25 08:14:01
je to tu pekne jasne ukazane že sme boli mimo !! tato prehra ide cela na vrub trenera lebo hned ako prišiel gol od ramnosa malo prist striedanie sergio dole pedri a žaboťrut v obrane keby prišieli zmeny možno by ten zapas skončil inak a to že strieda v 80 minute iba ukazuje aky to je amater trener !!!!!
2020-10-25 08:18:40
Veľmi správne zhodnotenie ??. Stále to hovorím že Koeman tu nemá čo robiť!!
2020-10-25 08:26:20
Moc pěkný článek, který dobře vystihuje současnou situaci obou mužstev. A taky to že tohle El Clássico bylo svoji úrovní, vzhledem k výkonu obou mužstev, nehodné El Clássicu .... Koeman by chtěl nechat hrát hráče kteří si to zaslouží, kteří mají formu - ale neví kam s nima ..... protože zarytě trvá na svém systému, který ty pozice zazdívá ! Hra na dva defenzivní záložníky je strašná. Nejen že ani jeden z tří defenzivních záložníků nemá formu a dozadu nepomáhají, ale nepomáhají hlavně vůbec dopředu .... to by bylo opravdu na dlouhej článek ....
2020-10-25 08:57:45
Škoda, nebolo to zlé, spravodlivá by bola jednoznačne remíza. Čo ma štvalo: Jordi Alba mal oveľa častejšie potiahnuť loptu dopredu, namiesto toho sa zastavil...Keď mal pekný nábeh a mohol nahrať pred 16-ku, tak 8 z 10 pokusov nastrelil protihráča, toto by mal trénovať do aleluja, aby bol aspoň 5 z 10 nahrávok bolo úspešných. Náš pressing je slabý, len symbolický, chýba pri ňom väčšia dôslednosť, rýchlosť, toto nemajú natrénované. V strede sme dlhšie neudržali loptu, strašne veľa nepresných prihrávok, chýbal lepší stred. Neútočili sme po pravej strane, to chýbalo od začiatku, mal tam byť Trincao. Stále platí, že keď nás presuje súper, dlho trvá než sa dostaneme k zmysluplnej akcii, tam treba nebáť sa individuálne dostať z tlaku. A nakoniec: mali sme viac šancí na dobrý protiútok, ktorí sme sami pokazili...
2020-10-25 10:18:34
Za mňa sa ten zápas zvratil tou blbou penaltou, ale musím uznať ze niektorým hráčom sa nedarilo napr. Taký alba ktorý síce dal asistenciu a bol aktívny na krídle tak 90%. Svojich lôpt nevedel odcentrovat. Podľa mňa tento zápas nebola žiadna tragédia. Je vidno, že Barca ma na com stavať, ale taktiež treba povedať, že možno nebyť tej obrany tak to mohlo dopadnúť inak.