Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2020-10-25 09:38:03
Všichni jsme fanoušci Barcelony, ale ta penalta se prostě pískat dala. Určitě víc než na druhé straně ruka hráče Madridu. Přestaňme furt fňukat! Problém byl jinde!
2020-10-25 09:42:32
Takisto by sa mal posudzovat VAR v kazdom zapase ale toto je uz fakt vrchol. Vardrid mafia Madrid!
2020-10-25 09:42:47
Iste včerajší zápas sledovali stovky miliónov divákov- ako mám vysvetliť mladému človeku ktorý má ešte aké také ilúzie a predstavy o spravodlivosti pri športovej rivalite a ešte stále verí v akú takú spravodlivosť aspoň pri športovom zápolení ?? Veď to bol pľuvanec do tváre celej ďalšej generácie, ktorá bude ešte sklamanejšia ako tá predošlá. Ja neviem ale veď je tam spolu aj s warom šesť možno sedem rozhodcov - mal som iba ja vidiny, že Ramos ala Lašák úmyselne s ramenom zastavil letiaci center v šestnástke ? Že faul na Messiho v šestnástke bol učebnicový !! Ako mám vysvetlovať mladému človeku, že to čo videl je výsledok politických sračiek do ktorých sa Barcelona zavŕtala ale tie by nemali mať nič spoločné s loptou na ihrisku . To čo rozhodcovia včera predviedli bol primitivizmus na úrovni okresného preboru - hnus
2020-10-25 10:15:17
20.10.2020 - Barcelona vicepresident Xavi Vilajoana - "Respect, a fundamental value of La Masia. As a club, we have to be the example of this value."

24.10.2020 - Barcelona vicepresident Xavi Vilajoana - "This is a f***ing scandal!!! Munuera, get f***ed..."

?‍♂️?
2020-10-25 10:20:20
ta penalta sa mala piskat len ak by Ramos padol smerom k Lengletovi....neviem v ktorom multiverze zije Ramos,mozno dakde s Peter Parkrom alebo Mike Moralesom a tam platia ine fyzikalne zakony a ked ho tahaju doprava on odleti dolava
2020-10-25 10:23:40
Ste videli Harryho M zákrok na Cesara A? ? ? A penalta to nebola ???
2020-10-25 10:38:54
Čistá penalta. A rozhodca mu mohol aj streliť jednu za ucho, lebo Lenglet toto robí bežne :D
2020-10-25 10:56:08
To o zakaze kritizovania rozhodcov mi pride ako za komunizmu.
Diktatura v spanielskom futbale. A diktator? Neviem....Perez?
2020-10-25 11:04:18
Krásně se začíná projevovat že "stratég" nemá prostě v klubovém fotbale co dělat. On na to prostě nemá nebo se potřebuje ještě dost učit. Přesně takhle to dojebal ve Valencii kde ho hnali, neustále fňukání jak se píská proti němu. Přitom jeho taktické faily víceméně potentiy víc jak fňukání. Tenhle rok mě tak nijak nevzrušuje těším se na rok 2021 kdy se začně uplně od píky ! Nové vedení, nový trenér, nový projekt a jede se. Ok dá se brát že si vybral posily a vedení mu to neumožnilo, protože prachy. Ale poslední zápasy se naprosto krásně ukazuje na co on většinou dojel absolutně neumí reagovat na vývoj zápasu. To samé jako nasazování Pedriho těší mě to, ale nějak nechápu proč furt, když poslední zápasy mi přijde takový nevyrazný. Mám u Koamana pocit že on z něj chce udělat něco jako udělal Valverde z Fatiho kterého vytáhl a Setién který začal víc dával šanci Puigovi. Tak on chce mít taky svého zázračného teenegera . I když nehraje zrovna dobře. To střídání naprostá katastrofa opět. Puig je uplně odstavený i když by zahrál daleko lépe než Pedri momentálně. Rozestavění naprosto katastrofa. Lenglet poslední zápasy naprosto katastrofální. No bude to rozhodně zajímavá sezona :). Pořád je dost zápasu před námi :).
2020-10-25 11:25:27
Rok čo rok to isté, je jasné, že Real bude majster, proste prišli na to, ako využiť VAR v ich prospech. Videli sme to minulú sezónu posledných 10 kôl kde sa kopali penalty jedna radosť. Samozrejme pre Real
2020-10-25 11:47:03
Myslím, že Lengletove potiahnutie malo byť faul, ale tiež, že sa mal pískať šľapák na Messiho. Súhlasím, že Barcelona je celkovo znevýhodňovaná. A že je zakázané kritizovať prácu rozhodcov? Chcú na to dať medzinárodný zákon? Ja si budem kritizovať, čo chcem, kde sa to len dá, a to nebolo ani za socializmu, že by sa nemohli kritizovať rozhodcovia.
2020-10-25 11:47:33
A prave pre to ste celemu svetu na smiech. Zastupcovia klubu placu jak rozmaznane deti, trener, namiesto toho, aby riesil vyjon svojho timu, place nad VARom. Ludia, pozrite sa na Zidana, ani jedno vyjadrenie nad rozhodcami, nikdy, Klopp...Liverpool prisiel minule kolo o vitazstvo v poslednych minutach kvoli milimetrovemu offside, ktory nebol, ale nic nepovedal, ze to jednoducho musi respektovat. Keby bola penalta po zakroku, ktory nebol, placte, ale to bol jasny faul, tak to prijmite a neplacte. Radsej rieste vykon muzstva, preco ste nemali viac sanci, aby ste vyhrali. *peace
2020-10-25 12:00:54
Bez nasimulované penalty by to skončilo možná remízou.
Marian Premium
2020-10-25 12:22:11
Minulú sezónu rozhodol o titule VAR. Túto sezónu to pokračuje a Real má nachystanú cestu k obhajobe. Neviem, čo by sa muselo stať, aby VAR začal rozhodovať objektívne. Za takto evidentnej situácie by si mali kluby la ligy položiť otázku, či má zmysel hrať v súťaži, kde je majster vopred určený. Treba založiť inú ligu. La ligu nech hrá Real sám so sebou.
2020-10-25 13:37:46
Pri rieseni Messiho som si dal pokj na viac ako 14dni od tychto blbov co si nedovidia ani na koniec nosa, lebo vyjadrenia typu:mali sme dat viac golov, ojekt. rozh.a per veci na viac, mi uz lezu na nervy,rozhodcovia piskaju dobre podla Matea, ale my hlupaci to nevidime,atd,atd,radsej si dam na cas oddych,lebo by som sa dopustil aj urazok a to nechcem, mozno som sa aj dopustil pod navalom emocii.