Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
kluc Premium
2020-11-05 00:21:37
Samozrejme, výsledky sú neni dobre ale mužstvo sa prakticky buduje na novo s mladými hráčmi ktorí síce majú chuť a potenciál, ale dôležitá je chémia 11-tich hráčov a tá sa za mesiac získať nedá...
2020-11-05 05:15:05
"Jsme v procesu transformace" bohužel tak málo fanoušků si to uvědomuje...
2020-11-05 08:49:34
ten tým je joke :D :D
včera to byl ubohý výkon, ze kterého bolely oči
Bayern nebo Liverpool by nás včera znásilnili tak 8-10 goly
Vy favoriti :D :D
2020-11-05 09:30:21
Obrana je minimálne 10 rokov najväčšia slabiny, ale to čo hrá v posledných sezónach je jednoducho katastrofa. Neviem či v La Lige a to už nehovorím o mužstvách v LM má niekto ešte tak úbohú obranu. Hráči sú neuveriteľne pomalí, neobsadzujú vysunutých protihráčov, ktorí majú dostatok času na spracovanie lopty, poľahky ich obehnú po krídle a nebezpečne centrujú alebo zakončujú. Pri zakladaní útokov takmer nevidieť presnú kolmú prihrávku na útočníkov len prihrávky do strán a brankárovi. Súper môže za pochodu sformovať svoju obranu a my ako barani búšime do 8-10 člennej sformovanej obrany a to ešte najčastejšie cez stred. Jednoducho jedna katastrofa. Hráči ako Piqué, Busi, Jordi, Roberto sú už dávno za svojim zenitom a zjavne do zlepšenia hry už nič neprinesú. A ako povedal Piqué sme v procese transformácie, bohužiaľ už niekoľko rokov a tá je s týmito hráčmi v nedohľadne.
2020-11-05 10:15:24
"Jsme v procesu transformace." Toto si treba uvedomiť. Zmenili sme trenéra druhý krát za rok, prišlo veľa nových hráčov a aj odišlo dosť hráčov. Tím si musí zvyknúť na nový herný štýl, hráči si musia medzi sebou vytvoriť súhru a samozrejme trenér si musí tím prispôsobiť podľa seba prestupmi a to za mesiac nejde. Aj Klopp v prvej sezóne s Liverpoolom skončil 8. . Chce to trpezlivosť nie po najhoršej sezóne za neviem koľko rokov chcieť vyhravať každý zápas a keď sa jeden alebo dva prehrajú vyhadzovať trenéra pretože to je futbalový analfabet keď nepostaví vášho obľúbeného hráča....
2020-11-05 14:10:11
Práve týmito vyjadreniami, triezvymi názormi a správaním je pre mňa Pique v kádri neuveriteľne dôležitý. On je tá osobnosť, ktorú každý tím potrebuje. Pozrite sa na United, kedysi čo meno to osobnosť a teraz...teraz je kapitánom Maguaire a je to cítiť. Z našich ”mohykánov” by som v kádri nechal iba Piqueho a Messiho (uvažujem ešte o Albovi, ale u neho mi hrozné vadí prístup - simuluje, diskutuje a tvári sa ako majster sveta). S Busquetsom a Robertom by som sa rozlúčil. Sergio je za zenitom a Sergi je pracant, čo si cením, ale sú tam mladí chalani ktorí ho prevyšujú. Ďalej by som sa rozlúčil aj s Griezmannom (treba si uznať, že tento prestup nevyšiel, borec má už v hlave blok a pochybujem, že ho prekoná), Lengletom a Umtitim. Ostatným verím a nepochybujem o ich kvalitách. Zo skúsených hráčov by som nechá okrem Pikachua a Messiho aj Pjanica a Coutinha. Myslím si, že toto by bol dobrý káder s rovnováhou medzi mladíkmi a harcovníkmi. Smerujeme správnym smerom obmeny generácie, ktorá vyhrala všetko, lenže z histórie sa žiť nedá...Força Barça!