Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2020-11-24 23:53:22
Mne až tak nevadí, že Dynamo Kyjev nie je najsilnejší. Na slabších súperoch si treba napraviť náladu. Hlavne po výkone ako proti Atlétom. Celkovo som spokojný s dnešným výkonom.
2020-11-24 23:53:56
Alena hrá na štatistiky. Zaujímalo by ma koľko s tých 107 prihrávok išlo dopredu. Keby nebol ľavák a mal by 4 na drese tak si myslím, že sa vrátil Rakitič.
2020-11-24 23:54:59
Presne tak. Je to "len" Dynamo Kyjev. Netreba zase lietať v oblakoch ako minule keď sme vyhrali nad Ferencvarosom. Toto nie sú súperi ktorí majú potrebnú kvalitu. Je pekné, že sa niektorí hráči ukázali, že dal gól Griezmann a pod. ale netreba zabúdať na fakt, že aj v tomto zápase sme nehrali dobre.

Prvý polčas sme boli veľmi nevýrazní. A môžme si gratulovať, že sme dokázali s tej jednej šance dať gól ktorý položil Dynamo v podstate na kolená.

Lebo takto proti silnejšiemu súperovi budeme opäť ťahať za kratší koniec
2020-11-25 00:28:37
Toto Dynamo nie je Dynamo Blochina alebo Sevcenka, ale hlavne doma nam robili problemy vacsie ako teraz...ale hlavne ze padli pekne goly, snad to pojde takto aj v lige...
2020-11-25 00:53:04
Nejlepší Dest celý zápas jeho, libil se mi Trincao a odpočinek většiny hráčů. Nejhorší i tenhle ubohy Kyjev kdyby řešil ty svoje šance lépe než Tiki Taka pred naší bránou tak měli dost šancí a naznaků. Lepší mužstvo by trestalo šíleně.
2020-11-25 10:23:57
je to taký paradox, že dnes to nebol najlepší výkon, ale bolo z toho jednoznačne víťazstvo, lebo sme mali dobrú úspešnosť pri premieňaní šancí... podľa mňa sme už hrali v tejto sezóne aj lepšie zápasy, ale v nich sme nedávali góly a prehrali ... tak snáď budeme mať takúto efektivitu aj naďalej :)