prehrali, lebo nemali stastie? podla mna skor preto, lebo nemali sance.
arogantny vyrok, akokeby kazdy rok vyhravali ligu majstrov a titul lavou zadnou
Nuž, to su tzv. strojové odpovede a výroky, ktoré omieľaju dookola... Po prehre s ATM dokonca pred novinarov poslali 18 rocneho chlapca :D ... Zrejme im uz bolo trapne opakovat ze "Musime sa zlepsit..." :D
Bleskovky
19 dní
Vieme, kedy Barcelona odohrá zápasy o Gamperov pohár
arogantny vyrok, akokeby kazdy rok vyhravali ligu majstrov a titul lavou zadnou